ijournal.cz

Pandora uvádí kolekci inspirovanou ­filmovou sérií Star Wars™, aby zazářila v naší galaxii

red Zdroj: Pandora 5.10.2020 Móda, obuv, doplňky

Pandora představila netrpělivě očekávanou kolekci inspirovanou sérií Star Wars™. Kolekce 12 šperků oslavujících ságu, která podněcuje fantazii lidí celého světa, představuje hrdiny a symboly galaxie Hvězdných válek.

 StarWars

„Chtěli jsme zachytit nejen futuristickou, ale i retro estetiku Star Wars, která je proslulá z původní trilogie, s přihlédnutím k nové sérii produkce Disney+, The Mandalorian,“ sdělili Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, VP kreativní ředitelé společnosti Pandora. „Vynaložili jsme velké úsilí, abychom ikony Star Wars přetransformovali do šperků, jejichž design tvoří složité detailní prvky a k jejichž tvorbě bylo zapotřebí vysoké odbornosti a technik uměleckého zpracování.“

StarWars

Tato dvanáctidílná kolekce, zhotovená udržitelným způsobem, neboť 71 % materiálu tvoří recyklované kovy, zahrnuje 10 přívěsků, náramek a sběratelský přívěsek limitované edice. Každý šperk má promyšlenou koncepci, odborně provedený design, je ručně dokončen a poskytuje nekonečně mnoho variant, jak jej nosit.

StarWars

„Tato kolekce inspirovaná galaxií Star Wars nabízí našim příznivcům po celém světě spoustu možností, jak mohou zkrášlit svůj vzhled podle svého vkusu,“ uvedl Paul Southern, vyšší viceprezident pro licence a franšízu společnosti Lucasfilm. „V kolekci se podařilo zachytit symboly a oblíbené postavy Star Wars a interpretovat je v podobě šperků“.

StarWars
Nová kolekce je nabízena v prodejnách Pandora od 1. říStarWarsjna. Letos na podzim můžete nosit svůj „fandom“ díky kolekci šperků Star Wars x Pandora.StarWars

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora