ijournal.cz

Pandora představuje kolekci plnou třpytu ke Dni matek

red Zdroj: Pandora 20.4.2022 Móda, obuv, doplňky

Pandora_ke_Dni_matek
Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku. Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Pandora_ke_Dni_matek

Darujte jí nejen ke Dni matek šperky Pandora, které jí udělají radost. Novinkou v kolekci Pandora Moments jsou kroužkové vzory představující dárky, které jsou jiskřivou připomínkou vašeho rodinného pouta. Propojené stříbrné kroužky, ručně osazené třpytivými kubickými zirkony, dávají najevo, jak moc vám na ní záleží, a představují nový symbol věčné lásky od značky Pandora. Mezitím se k Pandora Timeless připojují kameny ve tvaru srdce s barevnými nádechy, které přinášejí klasické i moderní kousky, jež se mohou stát elegantním překvapením ke Dni matek. Ať už jde o upřímné poděkování partnerce nebo o pozornost pro maminku, potěšte ji dárkem plným třpytu.

Mothers_Day_Gifting

„Propletené kruhy jsme vytvořili tak, aby odrážely nikdy nekončící vztahy, které přesahují tradiční dynamiku matky a dítěte. Uzel vytvořený mezi nimi představuje spojení, které nelze přerušit,“ říkají A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, viceprezidenti pro kreativitu společnosti Pandora. „Symbol srdce Pandora Timeless je ideálním způsobem, jak mamince vyjádřit lásku. Chceme také, aby se matky cítily povzbuzeny k sebelásce a sebeobdarovávání.“

Pandora_ke_Dni_matekPandora_ke_Dni_matek

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora