Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 19.Březen 2019
ijournal.cz

PALLADIUM oslaví 10 let videomappingem

red Zdroj: Palladium 18.10.2017 Aktuality a pozvánky

Pražské nákupní centrum PALLADIUM, které denně navštíví přes 47 000 lidí, oslaví o víkendu 20. až 22. října 2017 jubilejní 10. narozeniny.

Pro své zákazníky chystá bohatý program, celou řadu bezplatných služeb, slevy a další speciální nabídky ve více než 80 obchodech. Zcela originálním dárkem pro všechny návštěvníky pak bude unikátní videomapping, který realizuje PALLADIUM jako první nákupní centrum v České republice. Každý večer od 19 do 22 hodin bude na historické budově bývalých kasáren k vidění projekce The Modern Jewel z autorské dílny umělců skupiny Hyperbinary, kteří stojí za realizací videomappingu na Pražský orloj, kostel sv. Ludmily na náměstí Míru, nejnovější budovu Muzea v Liverpoolu i dubajskou budovu Soukh al Bahar u příležitosti otevření nového obchodu Sephora. Oslavy výročí PALLADIA zahájí již v pátek v 16 hodin koncert bubenické formace Tokhi & Groove Army a kapely Lake Malawi a Eddie Stoilow. Návštěvníky dále čekají módní přehlídky, akrobatická exhibice nebo narozeninový dort. Oslavami provede moderátor Leoš Mareš, který nákupní centrum před deseti lety otevíral.

 Vizualizace_videomapping_Hyperbinery_PALLADIUM

Nákupní centrum PALLADIUM bylo otevřeno 25. října 2007 a během deseti let jej navštívilo přes 140 milionů lidí. Průměrná návštěvnost, která byla na začátku roku 2008 okolo 30 000 lidí denně, se v současné době pohybuje přes 47 000 lidí, přičemž v předvánoční době se v jeden den může objevit v PALLADIU až 75 000 lidí. V pěti patrech nabízí nákupní centrum okolo 170 obchodů a služeb a 30 kaváren a restaurací. Centrum má i podzemní garáže s kapacitou 900 parkovacích míst a kancelářské prostory. „Asi největšími změnami od otevření prošlo patro +2, kde nyní naleznou návštěvníci kromě nových restaurací UGO Salaterie či Pizza Hut Express i fitness centrum JATOMI Fitness. Obměna nájemců se nyní pohybuje okolo 5,5 % nájemní plochy za rok a na všechny uvolňované jednotky je již dopředu řada nových nájemců,“ vysvětluje Karel Skalický, zástupce managementu PALLADIA.Od roku 2015 je vlastníkem nákupního centra německá společnost Union Investment Real Estate GmbH.

Předposlední říjnový víkend proběhne v PALLADIU ve znamení narozeninového výročí. Oslava začne v pátek na náměstí Republiky, kde se uskuteční koncert. Ten zahájí bubenická formace Tokhi & Groove Army, ke kterým se následně připojí kapely Lake Malawi a Eddie Stoilow. Hlavním hřebem oslav pak bude šestiminutový videomapping, který odkazuje na architektonické kvality historické budovy nákupního centra a zobrazuje PALLADIUM jako klenot velkoměsta. Projekce bude k vidění po celý narozeninový víkend od 19 do 22 hodin v desetiminutových intervalech. V sobotu budou oslavy pokračovat přímo v PALLADIU, kde zákazníkům nákupy zpestří DJ, akrobatická exhibice na šálách a lanech či netradiční taneční vystoupení.

Vizualizace_videomapping_PALLADIUM_Hyperbinary

Chybět nebude přípitek a slavnostní krájení dortu. Jak pátečním, tak i sobotním programem provede moderátor Leoš Mareš, který zároveň před 10 lety PALLADIUM otevíral. Inspiraci k nákupu oblečení nabídnou tanečníci při módních přehlídkách podzimních a zimních kolekcí značek PALLADIA. Mezi přehlídkami bude možnost se zúčastnit workshopů s bloggerkami Sharlotou a Koki9, které poradí s výběrem trendy oufitů nebo se správným líčením. Více než 80 obchodů PALLADIA nabídne slevy ve výši 20–30 % a jiné speciální nabídky, k nákupu v minimální hodnotě 2 000 Kč pak přidá PALLADIUM prémiovou nákupní tašku z limitované edice jako dárek. V pátek 20. října spatří světlo světa také nové číslo PALLADIUM Magazine podzim/zima 2017–2018, které kromě rozhovoru s Leošem Marešem opět nabídne čtenářům řadu nenovějších trendů a spoustu zajímavého čtení.

Aktuální informace o programu a přehled slev najdete na www.palladiumpraha.cz/narozeniny

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Palladium