ijournal.cz

Oslava přátelství v sezónní kolekci Pandora

red Zdroj: Pandora 30.7.2016 Móda, obuv, doplňky
V této sezóně PANDORA uvádí kolekci hravých a ženských šperků, které oceňují nejlepší přátele a jsou inspirovány Mezinárodním dnem přátelství Organizace spojených národů. HIGH_PA16_SPS_FRIENDSHIP_01_RGB
PANDORA oslavuje rozmanitost a jedinečnost žen již déle než tři desetiletí. Pro období před začátkem podzimu nabízí PANDORA hlubší pohled na citové vazby, které spojují ženy, a představuje nové okouzlující ikony přátelství ze sterlingového stříbra. Ručně dohotovené šperky rovněž vzdávají hold Mezinárodnímu dni přátelství, který každoročně 30. července propaguje globální harmonii.
HIGH_791950CZ_RGB
HIGH_791948CZ_RGB

Symboly společných pout se spojují v podobě blyštivého srdce a znaku pro nekonečno osázeného kameny na visacím přívěsku Přátelé navždy, který je výrazem elegantního módního stylu.

Těmito mocnými symboly lásky je ozdoben také klip Srdce nekonečna, který se třpytí ozdobami z kubických zirkonií, a oslnivé peckové náušnice Nekonečná láska, na nichž se kombinuje hladký povrch s plochami osázenými kameny.

Nové šperky nejsou navrženy jen proto, aby byly navždy opatrovány, ale mohou být též darovány jako láskyplné symboly nejlepším přítelkyním. Rozkošný přívěsek Nejlepší přátelé navždy je možné nosit jako jeden kompletní šperk na řetízku či náramku, nebo lze tímto symbolem trvalého spojení obdarovat speciální přítelkyni.

HIGH_PA16_FRIENDSHIP_02_RGB
Ukažte, co pro vás znamená přátelství, prostřednictvím sladkých symbolů nošených blízko srdce nebo darovaných od srdce.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora