ijournal.cz

Original Vintage Orchestra oslaví narozeniny v Lucerna Music Baru

red Zdroj: www.vintageorchestra.com 30.9.2017 Aktuality a pozvánky, Hudba

Big band Original Vintage Orchestra, který patří mezi swingovou špičku v České republice, vystoupí 2. 10. se svojí energickou show v Lucerna Music Baru. Oslaví zde své 1. narozeniny velkolepou hudební party, kde se bude mísit swing s punkem, rockem, popem i folkem. Že to nejde dohromady? Přijďte se přesvědčit. Jejich repertoár zahrnuje takové hity jako je Counting Stars od One Republic, Valerie od Amy Winehouse, Candy Man od Christiny Aguilera, Can´t stop the feeling od Justina Timberlake, Pražákům, těm je tu hej od Pražského výběru a řadu dalších.

5

Zakladatelem big bandu je Petr Kroutil. Jeden z nejvýraznějších a charismatických jazzmanů u nás. Známý je i díky roli Danny Smiřického ze seriálu Prima sezóna podle Josefa Škvoreckého a jako jediný Čech hrál například i na zahajovacím festivalu Olympiády v Londýně v roce 2012.

6

Exklusivními hosty v Lucerna Music Baru budou Kate Matl a Michal Malátný.

Kate Matl vystupuje v Německu se světově známým hudebníkem dýdžejem BoBem, kterého doprovází na jeho turné jako hlavní zpěvačka. V Lucerně zazpívá píseň I wanna be loved by you, kterou proslavila Marilyn Monroe ve filmu Někdo to rád horké a Kate bude neméně okouzlující. A aby si fanoušci přišli na své, uslyšíme od ní i nový swingový cover od Christiny Aguilery.

KATERINA

Michal Malátný si na narozeninovou oslavu odskočí od své kapely Chinaski. Petr si i pro něj připravil swingový cover, kterým bude jeho vlastní píseň Každý ráno.

Moderátorem večera bude režisér Jiří Vejdělek, který do Lucerna Music Baru přijede rovnou z placu od Elišky Balzerové a Tatiany Vilhelmové z natáčení nového filmu Tátova Volha. V kinech bude od 8. března 2018. Jiří Vejdělek je podepsán i pod režií a dramaturgií koncertní show.

JIRI

A co by Jiří popřál big bandu k jejich prvním narozeninám? „Aby jim strhující energie a esprit, které předávají na podiu divákům, vydrželi až do plnoletosti. Přijďte se nechat OSWINGOVAT.

www.facebook.com/originalvintageorchestra

www.youtube.com/channel/UC7RvIPRVDKioBoYqnIBJbnA

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.vintageorchestra.com