ijournal.cz

Ořechové tyčinky Maxi Nuta fungují na cestách spolehlivě

red Zdroj: Rupa sro 31.7.2016 Gastronomie

maxi_nuta_jeseniky
Čas výletů a dovolených je v plném proudu. Nezáleží na tom, jestli vyrážíte pod stan k jihočeským rybníkům, k moři nebo do hor. Je jedno, jestli se přepravujete vlakem, autem, autobusem či letadlem. A dokonce je úplně jedno, jestli je před vámi 20 kilometrů nebo tisíce. Děti totiž pravidelně položí cestou dvě otázky:

Kdy už tam budem? A nemáš něco k jídlu?

S tou prvním vám nepomůžete, ale s druhou ano. Přibalte do tašky tyčinky MAXI NUTA a máte vystaráno! Tyčinky jsou výhradně z ořechů či sušeného ovoce bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. Podíl oříšků v každé tyčince dosahuje 60 procent! Vůbec nezáleží na tom, kterou z variant zvolíte, všechny jsou totiž výborné, obsahují spoustu zdraví prospěšných látek a díky medu skvěle drží pohromadě.

Maxi-Pekan-orechyMaxi-Pistacie-brusinkyJe libo kešu, jež jsou zásobárnou železa, zinku a hořčíku, což jsou minerály pozitivně působící na paměť? Lískové oříšky plné cenných omega-3 mastných kyselin? Mandle obsahující spoustu vlákniny a antioxidantů? A co třeba pistácie? I v nich jsou antioxidanty, ale navíc ještě vitaminy E a B6 a také draslík. Tohle obrovské množství živin se z ořechů do vašeho těla dostává postupně, takže zaženou hlad (i chutě) na dlouho dobu.


Více na www.rupa.czhttps://www.facebook.com/MaxiNutatycinky.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Rupa sro