ijournal.cz

Ondra Slanina do toho zase praštil! KLUK V AKCI jak má být a navíc džentlmen!

red Zdroj: ŽENY s.r.o. 14.12.2014 Významné osobnosti, veřejné projekty

Ondřej Slanina podporuje ŽENY s.r.o. Symbolicky do toho praštil na Chateau St. Havel, kde kraluje místní vyhlášené restauraci. Proč? „Mám rád ženy, které jsou akční a nesedí doma. Vidím, že potenciál tam je a líbí se mi, že všem těm, co o něco usilují nebo mají chuť se do něčeho pustit, ŽENY s.r.o. podávají pomocnou ruku,“ řekl Ondřej s kladívkem v ruce. Příběhy žen, kterým už ŽENY s.r.o. pomohly nebo právě pomáhají, za to opravdu stojí. Symbolicky tak Ondřej kladívkem praštil do jednoho z hrnců, ve kterém připravuje své vyhlášené kulinářské pochoutky.

Ondra_Slanina_podporuje_ZENY_s.r.o

Není tajemstvím, že Ondřej rád pomůže tam, kde je třeba. Nejvíce se věnuje dětem v dětských domovech, kde obvykle připravuje zážitkovou zábavu. Stejně tak rád ale sponzoroval třeba tele tradičního českého plemene v Toulcově dvoře, kterému hrozil ne zrovna pěkný osud. Podpora projektů, co mají smysl, ho prostě baví a tak se s kladívkem pořádně rozmáchl. Fialové kladívko  symbolizující projekt ŽENY s.r.o. udeřilo a před Chateau St. Havel zazněl úder jako zvon. 

Ondra_Slanina_do_toho_prastil_na_podporu_ZEN_s.r.o

Jako první do toho praštila autorka projektu ŽENY s.r.o. na podporu podnikavých žen, Eva Čejková Vašková. Ta se kladívka symbolicky chopila na podzim letošního roku a rozjela tak kampaň TOGETHER WE CAN, která má za cíl pomoci dalším ženám na startu. A stejně tak ženám v tíživých životních situacích. Skutečné příběhy těch, kterým ŽENY s.r.o. už pomohly a stále pomáhají, jsou ZDE. Jsou plné emocí, místy je tedy vhodným doplňkem kapesník a nebojte se dát průchod zjitřeným smyslům. 

Prostě do toho praštěte s námi! Hodí se každá stokoruna. Reálně pomáhá a příště to můžete být třeba vy nebo vaše kamarádka, které můžeme s podnikáním pomoci. Děkujeme!“ vyzývá Eva, která denně pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a pořádně to rozjet. Daří se. Asi proto, že to má smysl. Pojďte ho do toho dát také!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ŽENY s.r.o.