Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Ondra Slanina do toho zase praštil! KLUK V AKCI jak má být a navíc džentlmen!

red Zdroj: ŽENY s.r.o. 14.12.2014 Veřejné projekty

Ondřej Slanina podporuje ŽENY s.r.o. Symbolicky do toho praštil na Chateau St. Havel, kde kraluje místní vyhlášené restauraci. Proč? „Mám rád ženy, které jsou akční a nesedí doma. Vidím, že potenciál tam je a líbí se mi, že všem těm, co o něco usilují nebo mají chuť se do něčeho pustit, ŽENY s.r.o. podávají pomocnou ruku,“ řekl Ondřej s kladívkem v ruce. Příběhy žen, kterým už ŽENY s.r.o. pomohly nebo právě pomáhají, za to opravdu stojí. Symbolicky tak Ondřej kladívkem praštil do jednoho z hrnců, ve kterém připravuje své vyhlášené kulinářské pochoutky.

Ondra_Slanina_podporuje_ZENY_s.r.o

Není tajemstvím, že Ondřej rád pomůže tam, kde je třeba. Nejvíce se věnuje dětem v dětských domovech, kde obvykle připravuje zážitkovou zábavu. Stejně tak rád ale sponzoroval třeba tele tradičního českého plemene v Toulcově dvoře, kterému hrozil ne zrovna pěkný osud. Podpora projektů, co mají smysl, ho prostě baví a tak se s kladívkem pořádně rozmáchl. Fialové kladívko  symbolizující projekt ŽENY s.r.o. udeřilo a před Chateau St. Havel zazněl úder jako zvon. 

Ondra_Slanina_do_toho_prastil_na_podporu_ZEN_s.r.o

Jako první do toho praštila autorka projektu ŽENY s.r.o. na podporu podnikavých žen, Eva Čejková Vašková. Ta se kladívka symbolicky chopila na podzim letošního roku a rozjela tak kampaň TOGETHER WE CAN, která má za cíl pomoci dalším ženám na startu. A stejně tak ženám v tíživých životních situacích. Skutečné příběhy těch, kterým ŽENY s.r.o. už pomohly a stále pomáhají, jsou ZDE. Jsou plné emocí, místy je tedy vhodným doplňkem kapesník a nebojte se dát průchod zjitřeným smyslům. 

Prostě do toho praštěte s námi! Hodí se každá stokoruna. Reálně pomáhá a příště to můžete být třeba vy nebo vaše kamarádka, které můžeme s podnikáním pomoci. Děkujeme!“ vyzývá Eva, která denně pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a pořádně to rozjet. Daří se. Asi proto, že to má smysl. Pojďte ho do toho dát také!

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ŽENY s.r.o.