ijournal.cz

Olympijská kolekce pro fanoušky odtajněna. Vyhrajte osobní setkání s Josefem Dostálem a sportovní oblečení od Alpine Pro

red Zdroj: 25.6.2020 Móda, obuv, doplňky

Sportovci vyzývají fanoušky – oblečte se do olympijského, vyjděte v kolekci do ulic a podpořte nás!


Pánská olympijská mikina HARUN, cena 999 KčV masivní podporu fanoušků věří čeští sportovci, kteří se vyrovnávají s ročním posunem olympijských her v Tokiu na léto 2021. Přesně rok a jeden měsíc do nového začátku her představili reprezentanti kolekci olympijského oblečení, kterou si veřejnost může koupit a vyhrát tak mimo jiné i setkání s vlajkonošem ze závěrečného ceremoniálu her v Riu kajakářem Josefem Dostálem a další ceny. Sportovci zároveň fanoušky vyzvali, aby 24. července 2020, v původní den zahájení olympijských her, vyšli v čemkoliv z olympijské kolekce do ulic, stali se tak součástí českého týmu a vyjádřili jim podporu.

Dámské olympijské šaty GEMIRA, cena 799 Kč
„Přestože byly olympijské hry v Tokiu o rok odloženy, rozhodli jsme se, že celou kolekci představíme veřejnosti nyní v červnu, aby v ní fanoušci mohli sportovcům fandit už letos a hrdě se tak přihlásit k českému olympijskému týmu,“
říká generální ředitel ALPINE PRO Václav Hrbek. Pánské olympijské kraťasy ARAT, cena 999 Kč„V kolekci pro fanoušky je 21 artiklů včetně funkčních triček, které poskytnou sportovcům i fanouškům příjemný komfort při pohybu během vysokých teplot a extrémní vlhkosti. Trika jsou z ultralehkého a prodyšného materiálu, který perfektně odvádí pot. Nově jsme také do olympijské kolekce zařadili sportovní šaty s odkazem na tradiční oděvy japonských žen,“ pokračoval Václav Hrbek.


V kolekci pro fanoušky jsou mimo jiné bavlněná trička, funkční trika, mikiny, batohy, kraťasy, pantofle, kšiltovky či dámské letní šaty. Kolekci oblečení pro fanoušky představili na Vltavě rychlostní kanoisté Josef Dostál a Radek Šlouf, veslaři Ondřej Synek a Jakub Podrazil a vodní slalomáři Jiří Prskavec, Amálie Hilgertová a Tereza Fišerová. Na místě byli také gymnastka Aneta Holasová či bývalí sportovci Martin Doktor, Tomáš Kraus a Kateřina Neumannová, kteří se na vývoji kolekce aktivně podíleli.

Komise sportovců olympijské kolekce-Hrbek, Kraus, Neumannová, Synek a Doktor

„Odložení her je složitá věc hlavně pro sportovce. Jsou odložené olympijské nominace, příprava se mění, složitě se hledá motivace, plno sportovců chtělo letos končit. Je třeba je podpořit a největší podporu mají sportovci vždy od fanoušků. Proto bychom byli rádi, aby fanoušci sportovce podpořili alespoň tím, že společně vyjdou v olympijském oblečení 24. července do ulic a hrdě se tak přihlásí k týmu. Navíc mohou vyhrát celou olympijskou kolekci a setkání s olympionikem,“ uvedl předseda ČOV Jiří Kejval.

Kajakáři Josef Dostál a Radek Šlouf
Dvojnásobný olympijský medailista z Ria Josef Dostál 23. července, rok do olympijských her, vybere jednoho šťastlivce, který se s ním osobně potká a zároveň od něj převezme kompletní olympijskou kolekci pro fanoušky od firmy ALPINE PRO
. „Rádi bychom, aby nám fanoušci už letos fandili v olympijském oblečení. Třeba při naší olympijské nominaci na přelomu července a srpna či na dalších akcích, jako je třeba v září naše mistrovství Evropy v Troji,“ prohlásil bronzový medailista z Ria Jiří Prskavec. 

Vodní slalomáři Tereza Fišerová a Jiří Prskavec

logoDo soutěže se může dostat každý, kdo si koupí některý z produktů kolekce, vyfotí se v něm a registruje se na stránkách www.olympijskakolekce.cz/soutez. „Během podzimu představíme další část olympijské kolekce Tokio, a to pro sportovce. Celkově plánujeme vyrobit 200 000 kusů kolekce pro sportovce i fanoušky. Pro sportovce to je 20 000 kusů,“ dodal Hrbek.

Koupí bílého trička s nápisem Czech Republic na hrudi navíc fanoušci podpoří děti z České olympijské nadace. Firma ALPINE PRO obléká olympioniky už od zimních olympijských her v roce 2010 ve Vancouveru.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red