ijournal.cz

Odvážný podzim s botami Salamander

red Zdroj: Salamander 2.10.2017 Móda, obuv, doplňky

005aranz_salamander-podzim2017117a_salamander-kabelka-podzim2017w
Podzimní trendy velí jediné – barev se nevzdávejte ani v sychravém počasí! Nápady letos designéři opravdu nešetřili, díky tomu se na obuvi můžeme setkat s výšivkou, chlupatými aplikacemi i metalickou úpravou. Červená je pro letošní podzim barva číslo jedna jak na botách, tak na oblečení. Tóny rudé a vínové dodávají energii a té je určitě v propršených dnech třeba.

013aranz_salamander-podzim2017

Kotníková obuv je zcela jednoznačně ‚must have‘ pro nastávající sezónu. Kotníkové boty lehce vezmete k šatům stejně jako k slim džínám, či kalhotám s rovnou nebo rozšířenou nohavicí.Outfit bude působit vždy jinak. Bota může být buď na zavazování, na zip nebo jen nazouvací, radí s výběrem stylistka Petra Šestáková.hispanitas_1606donna_laura_533
Pokud si nepotrpíte na trendy, doporučuje Petra investici do černých hladkých kozaček z kvalitní kůže. Pro módní maniaky má však žhavý tip z prodejen Salamander: „Boty značky Melvin&Hamilton. Jsou barevné, nápadné a rozzáří i jednobarevný outfit. Zaslouží si, aby byly viděny a byla na ně stržena pozornost.


ara_02_1250 bugatti_782salamander_w_01_173orange_label_980

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Salamander