ijournal.cz

Ochrana zubů před cukernými kyselinami

red Zdroj: Henkel ČR 13.2.2016 Krása a zdraví

Ovocné džusy, perlivé nápoje, sladkosti a další „dobroty“ ovlivňují stav našeho chrupu. Obsahují totiž cukry, které se po přeměně na cukerné kyseliny podílejí na narušování zubní skloviny. To často vede k jejímu nenapravitelnému poškození. Řešením je pak používání zubní pasty se speciálním složením, jež pomáhá těmto škodám zabránit. Experti na dentální hygienu z Laboratoří Vademecum nyní vyvinuli bi-fluoridovou zubní pastu Vademecum PRO Fluoride Cavity Protection, která chrání zuby před škodlivými vlivy laktátů po dobu až 12 hodin a regeneruje zubní sklovinu.  

VAD ProFluoride_75ml

Inovativní receptura zubní pasty Vademecum PRO Fluoride Cavity Protectionneutralizuje v ústech existující cukerné kyseliny a obsahuje anti-bakteriální systém, který snižuje produkci laktátů. Tím poskytuje ochranný štít kolem zubu po dobu až 12 hodin.

Experti na dentální hygienu z Laboratoří Vademecum při vývoji nových produktů vycházejí z desítek let zkušeností a vědeckého přístupu. Novinka Vademecum PRO Fluoride rozšiřuje úspěšnou řadu Vademecum ProVitamin. Doplňuje současně portfolio značky Vademecum, jež nabízí optimální produkty pro komplexní péči o ústní dutinu.

VDM_75mlTubePortfolio značky Vademecum:

  • Vademecum PRO Enamel Repair & Protect – přispívá k řešení problémů s narušením zubní skloviny.
  • Vademecum PRO Vitamin Complete – pomáhá regenerovat křehkou zubní sklovinu a nabízí 360° ochranu, pro zdravé zuby a dásně.
  • Vademecum PRO Vitamin Whitening – obsahuje složku AHP (azacykloheptan-2, 2-difosfonát), která rozpouští plak a jemně působí na zabarvení zubů, což vede k rychlému dosažení světlejšího odstínu zubů ve velmi krátké době.

Nejnovější inovace laboratoří – novinka Vademecum PRO Fluoride Cavity Protection poskytuje až 12-hodinovou ochranu před cukernými kyselinami a přispívá k ochraně před vznikem zubního kazu. Pro zdravá ústa a přirozeně krásný úsměv!

Zubní pasta Vademecum PRO Fluoride Cavity Protection je k dostání v maloobchodní síti od února 2016 za doporučenou cenu 49,90 Kč. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR