ijournal.cz

Ochrana citlivé pokožky před UV zářením pro děti i dospělé

red Zdroj: Loreal/La Roche-Posay 15.6.2023 Krása a zdraví
Přípravky ANTHELIOS od La Roche-Posay nabízí širokospektrální ochranu těla před UV zářením v příjemných texturách, které se snadno aplikují a rychle se vstřebávají. Kromě poskytování jedné z nejvíce bezpečné a účinné fotoprotekce se značka La Roche-Posay zavazuje také chránit  

a respektovat životní prostředí. Vybrané přípravky sluneční ochrany ANTHELIOS nově nabízí v ještě ekologičtějších obalech, které snižují používání plastůo 75 %v porovnání s klasickými plastovými tubami,a o 53 %v porovnání s našimi eko tubami první generace.  


PRO DOSPĚLÉ
 
ANTHELIOS HYDRATAČNÍ MLÉKO SPF 50+  

Anthelios hydratační mléko SPF 50+ANTHELIOS Hydratační mléko SPF 50+ ve formátu 250 ml letos přichází v ještě ekologičtějším balení využívajícím karton, které snižuje používání plastů o 75 % (v porovnání s podobnými plastovými tubami). Složení hydratačních mlék nezpůsobuje bělení korálů v moři a nenarušuje fotosyntézu mikrořas.  

Hydratační mléko poskytuje vysokou UVA/UVB ochranu pro citlivou pokožku obličeje i těla. Pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku znečištění, nezanechává na pokožce bílé stopy a je velmi odolné vůči vodě a písku. Neobsahuje parfemacia je vhodné i pro pokožku se sklonem k alergii na slunce a se sluneční intoleranci. 

Doporučená prodejní cena SPF 50+, 250 ml: 709 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena 

 

PRO DĚTI
ANTHELIOS DERMOPEDIATRICS MLÉKO SPF 50+

Anthelios dermopediatrics mléko  SPF 50+ANTHELIOS DERMOPEDIATRICS mléko SPF 50+ v eko balení s Termální vodou z La Roche-Posay poskytuje velmi vysokou ochranu proti UVA/UVB záření pro citlivou dětskou pokožku. Je vhodné na obličej i tělo a neobsahuje parfemaci. Přípravek byl testován pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou. Nově je 250ml formát dostupný v ekologičtějším balení využívajícím karton, který snižuje používání plastů o 75 % (v porovnání s podobnými plastovými tubami). 

Doporučená prodejní cena: 709 
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena VÍCE O ŘADĚ ANTHELIOS NAJDETE ZDE:
HTTPS://WWW.LAROCHE-POSAY.CZ/ANTHELIOS 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Loreal/La Roche-Posay