ijournal.cz

Ocenění pro české hotely

red Zdroj: HotelsCombined 3.11.2016 Cestování, Koktejl

České hotely jsou populárnější než portugalské nebo řecké, ukázala data srovnávače HotelsCombined. Ty s nejlepším ohodnocením od hostů budou oceněny.


Ubytovací zařízení v České republice patří k nejvyhledávanějším mezi uživateli stránek HotelsCombined ve 24 zemích východní Evropy, Pobaltí a Ruska. Během letošního léta se mezi cestovateli z těchto zemí stalo oblíbenější destinací pouze Thajsko a Chorvatsko. Pražské hotely byly dokonce rezervované častěji než hotely ve Varšavě, Budapešti, Berlíně, Barceloně nebo Římě. Vyhledávač HotelsCombined měsíčně používá více než 30 milionů cestovatelů po celém světě. V České republice nyní HotelsCombined zavádí ocenění kvality s názvem Recognition of Excellence, které je určeno hotelům, s nimiž byli hosté mimořádně spokojeni.
 Cenu už dostaly například Boutique Hotel Seven Days v Praze nebo Gourmet Hotel Villa Patriot v Mariánských lázních.

Ocenění Recognition of Excellence získávají hotely na základě přísných kritérií. Využitím metavyhledávací technologie a patentovaného algoritmu HotelsCombined shromažďuje, analyzuje a řadí miliony zákaznických recenzí a tvoří ucelený přehled o více než 800 000 hotelích po celém světě. Mezi další oceněné patří například Hotel Romance Puškin v Karlových Varech, Hotel Vaka v Brně a AGH Hotel v Rožnově pod Radhoštěm.

HotelsCombined3 

„Jsme velmi rádi, že spolupracujeme s hotely v České republice, protože si řada z nich tuto cenu zaslouží. Naším cílem je poskytovat lidem nástroje pro ulehčení jejich života a myslíme si, že je potřeba uznávat a oceňovat různé typy ubytování,” říká Paulina Królikowska, manažerka HotelsCombined. „Co odlišuje Recognition of Excellence, je unikátní způsob, jakým jsou informace získávány a analyzovány, kdy se vše odvíjí od návštěvníků a jejich zkušeností s daným ubytováním,” dodává Paulina Królikowska.

Aby mohl podnik o cenu usilovat, musí splňovat následující kritéria:

- V době posuzování musí mít hodnocení alespoň 8,5 z 10 bodů od minimálně 100 zákazníků na stránkách HotelsCombined.

- HotelsCombined nezjistil žádné závažné nedostatky nebo opakující se a neřešené problémy.  

Držitelé Recognition of Excellence dostanou certifikát a možnost vyvěsit si označení na svých webových stránkách, které může usnadnit rozhodování potenciálním zákazníkům.

HotelsCombined je předním metavyhledávačem používaným více než 300 miliony cestovatelů ročně. Služba je propojena s tisíci rezervačními stránkami, jako například Booking.com, Expedia a Agoda, aby vytvořila jediný vyhledávač potřebný pro cestovatele bez nutnosti navštěvovat všechny tyto stránky jednotlivě. HotelsCombined jednoduše porovná nabídky všech portálů během jednoho vyhledávání a uživateli zobrazí kompletní přehled hotelů a cen k výběru. Hotelscombined-Excellence-Award 

 

Služba HotelsCombined je dostupná také jako aplikace pro iOS a Android. Pro více informací navštivte www.hotelscombined.cz.

 

O HotelsCombined:
Australský HotelsCombined je předním srovnávačem cen hotelů. Jeho technologie porovnává dostupnost a ceny od všech důležitých poskytovatelů ubytování v jednom kroku a umožňuje tak každoročně milionům cestovatelů zvolit si to nejlepší ubytování. Díky spolupráci s nejdůležitějšími hotelovými řetězci a hoteliéry po celém světě HotelsCombined nabízí uživateli širokou škálu ubytování. Stránka HotelsCombined je dostupná ve více než 40 jazycích a zobrazuje ceny ve 120 měnách. Vyhrála titul „World’s Leading Hotel Comparison Website“ na World Travel Awards třikrát po sobě v letech 2013, 2014 a 2015.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: HotelsCombined