ijournal.cz

Oblíbená módní značka přichází do ČR

red Zdroj: Wittchen 26.9.2019 Móda, obuv, doplňky
Pomalu, ale jistě začíná v ČR působit oblíbená evropská značka Wittchen. V roce 1990 ji založil Jedrzej Rafal Wittchen, který ji po celou dobu řídí společně se svou manželkou. Rodinná firma, která má v Evropě již vybudované své místo patří k nejoblíbenějším evropským značkám a nabízí vysokou škálu luxusních výrobků, které jsou charakteristické hlavně svým elegantním stylem a v neposlední řadě ruční výrobou. Díky té je zaručena jejich nejvyšší kvalita, což je od začátku krédem a myšlenkou celé značky. V nabídce Wittchen najdete kožené doplňky, cestovní zavazadla, obuv i módu.

Wittchen

Historie a růst poctivé značky

Jerdzej dostal jako malý chlapec od svého dědečka krásnou, starou, koženou peněženku. V tu chvíli začal oceňovat krásu koženého zboží a jeho kvalitu. Když se později rozhodoval, co chce v životě dělat, právě toto určilo jeho cestu. Zariskoval a rozhodl se vyrábět a nabízet zboží nejvyšší kvality. Všechny své peníze utratil za nejkvalitnější kůže, nitě, doplňky a řemeslníka, který ze začátku šil sám produkty, které se prodávaly v okolních galanteriích. Tak vznikla značka, která nese jméno svého zakladatele. Postupem času rostla poptávka a výroba se přesunula do Itálie, což se také ukázalo jako velmi dobrý tah. Propojení vysoké kvality, péče a módní Itálie dotahuje značku do posledního detailu.
Teď se z této krásy můžete těšit i vy. Značka vstupuje na český trh a vítá své zákazníky v první prodejně, kterou v ČR otevřela, a to v Brně v Galerii Vaňkovka. Momentálně se chystá otevření prodejny v Praze.

Případně můžete navštívit e-shop www.wittchenshop.cz a vybrat si z jejich celé nabídky napříč kolekcemi.

WITTCHEN kožená kabelka z kolekce Elegance, 2.719 Kč, www.wittchenshop.cz
Kabelka přes rameno z kolekce ELEGANCE

Krémově-červená barevná kombinace se zajímavými doplňky rozhodně přitáhne pozornost. Je vyrobené z pravé kůže a určitě oceníte vnitřní uspořádání, díky kterému je kabelka praktická.

Cena: 2.719 Kč


Zakoupíte na www.wittchenshop.cz nebo v prodejně Wittchen v Brně v Galerii Vaňkovka.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Wittchen