ijournal.cz

Objevte svůj styl s ojedinělou kolekcí Tezyo jaro/léto 2019

red Zdroj: Tezyo, archiv -eso- 7.4.2019 Móda, obuv, doplňky

KV_Fashion_CANTAR_Landscape
Kolekce
pod názvem REAL GLAM – CONTRAST je přirozeným vyústěním filozofie značky Tezyo vyjádřenou sloganem „Pro váš styl“.

KV_Fashion_HALAT_P


Návrháři jdou v designu letošních modelů dámské, pánské obuvi a doplňků ještě dál a kladou si za cíl podtrhnout individuální požadavky a styl každé osobnosti. Námětem letošní kolekce se stal život ve velkých městech, jako místem života a protikladů. Od lidí až po architekturu, místa a aktivity, na každém kroku tu potkáváte rozmanitost a kontrasty. Ve stejném městě najdete exkluzivní večírky, ale také pop party. Ve stejném městě vidíte honosné třídy s luxusními značkami, ale také stánky s falešnými Gucci v postranních uličkách. Ve stejném městě stojí vysoké business budovy, ale také graffiti pomalované zdi. 

image Tezyoimage Tezyo_DSC1614-Edit_DSC1635-Edit


Ve městě jste jako cestovatelé, pohybující se mezi kontrasty. Město je kaleidoskopem, stejně tak jako Váš styl. Stále však zůstáváte sami sebou! Stačí udělat krok a vstoupit do života města… Zde neexistují žádné hranice, stejně tak Váš styl nemá žádná omezení. Glam večírky a pozdní noční párty. Vysoké podpatky a graffiti. Elegance se potkává s revoltou. Čistota a lesk se setkává s nepořádkem a špínou. Stejně jako město i Váš styl je takovým kontrastem. Užijte si ho a noste ho tak, jak můžete jen Vy!

image Tezyoimage TezyoUdělejte další krok, vstupte do života velkoměsta.
Zvolte REAL GLAM – CONTRAST!


Společnost Tezyo představila známým osobnostem, médiím a profesionálům ze světa módy kolekci dámské a pánské obuvi, kabelek, tašek a doplňků na sezónu jaro/léto 2019 v rámci neotřelé módní přehlídky v choreografii Natálie Debnárové. Styling připravila Irena Vokrojová (outfitmania.cz). Event proběhl v moderním prostoru prodejny Tezyo v nově zrekonstruované části Centrum Chodov. Nesl se v duchu filozofie značky Tezyo, která se snaží spíše naladit na vlnu individuálního vkusu každé osobnosti. Všichni přítomní si tak našli svůj ideální pár obuvi, kabelku či brýle.

oznor

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Tezyo, archiv -eso-