Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Neděle, 15.Prosinec 2019
ijournal.cz

Objevte s námi ty nejlepší dárky na Valentýna!

red Zdroj: Lush 20.1.2019 Krása a zdraví

LushNechte se zasáhnout amorovým šípem a vyberte si z dárkových balíčků Lush, nebo vykouzlete dárek na míru – zabalte produkty vlastního výběru do některého z valentýnských znovupoužitelných Knot Wrapů a darujte někomu dva dárky v jednom!

Knot Wrapy jsou univerzální znovupoužitelné šátky s originálními, designéry navrženými motivy a jsou vyrobené z recyklovaných plastových lahví nebo 100% bio bavlny.

Co potom s tímto šátkem uvážete či zavážete je na vás, možnosti jsou nekonečné! Mezi krásnými balícími papíry našich dárečků najdete i zambijský banánový papír, zpracovaný v londýnské dobročinné papírně. Neposílejte jej na skládku, použijte jej znovu a znovu!

Kolekce je k dostání online a ve všech kamenných obchodech.

All Yours – dárek
1375 Kč/ks

Trocha rozmazlování neuškodí. Darujte někomu (třeba i soběAll Yours) krabičku plnou lásky s ručně malovaným vzorem z nejlahodnějšího ovoce a zářících srdíček, nejdůležitějších ingrediencí pro chvilku péče o sebe sama. Je napěchovaný šťavnatými ovocnými dobrotami, jako je koupelová bomba Peachy, která oživí vaše smysly, nebo sprchový gel Avocado Wash, který zklidní a zjemní vaši pokožku. Nestyďte se a poddejte se sladkému jarnímu hýčkání od hlavy až k patě. Design dárku navrhla Kim Sielbeck, jejíž inspirací jsou barvy západu slunce a zářivě zelených hor, které ji naplňují magickou energií.

Lush dárekI Heart Bathing – dárek
915 Kč/ks

Něco pro ty, kdo pamatují randění bez pomoci aplikací! Nechte se tímhle zářivě devadesátkovým nostalgickým balíčkem přenést do dob rozpačitého pokukování, psaníček ve školních lavicích a dychtivých telefonátů. Jestli znáte osůbku, která ráda relaxuje v horké voňavé koupeli, tenhle dárek ukrývající pět koupelových zážitků plných pěny, šumění, barev a vůní, ji prostě odzbrojí!

The Joy of Six – dárek
1265 Kč/ks

Některé valentýnské dárky prostě ví, jak na to! Až se vás dotknHappy Houre svůdná vůně jasmínu a tonky, je čas zapomenout zábrany za dveřmi a nechat se svést nahatými dobrotami v uzlíčku plném něhy. Pomalu svlékněte Knot Wrap vyrobený z recyklovaných plastových lahví a odhalte výběr rozmazlujících dobrot, které je radost sdílet, ať už je to šťavnatá koupelová bomba Aubergine, dotek vanilkovo-jahodového potěšení v nahatém krémovém sprchovém gelu nebo příslib něžnosti v masážítku Big Banana. Co potom s tímto šátkem uvážete či zavážete, je na vás, možnosti jsou nekonečné!

Knickerbockerglorious – dárek
485 Kč/ks

Lush dárekChtělo by to letos na Valentýna něco heboučkého a sladkého? Tak popadněte balíček ukrývající duo zvláčňujících dezertů pro vaši pokožku, kterým zůstanete beznadějně oddáni. V luxusní krabičce dekorované roztomilým vzorem se ukrývá konejšivá vanilka a čerstvé jahody servírované s porcí pečujícího bambuckého másla. Oslaďte někomu (nebo sobě) život hydratujícími sprchovými produkty, které zanechají pokožku nebesky hebkou a neodolatelně voňavou.


Adam’s Apple – ústní voda v tabletkách
285 Kč/ks
ústní voda v tabletách
Jablečné aroma se pojí s mátou a citrony s limetkami, aby vašim ústům dopřály pořádné ovocné osvěžení. Prášek z fair trade bio aloe vera, který záskáváme z Mexika, má zklidňující účinek na dásně.
peeling na rty
Eve’s Cherry – peeling na rty

265 Kč/ks

Hydratující bambucké máslo s jojobovým olejem se krásně vsáknou a zůstane jen vůně višní a broskví a heboučké pusinky.


Love Island – Knot Wrap                                                                        
Good Valentine – Knot Wrap
169 Kč/ks                                                                                                    159 Kč/ks
Love Island - Knot WrapGood Valentine - Knot Wrap


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Lush