ijournal.cz

Objevte kouzlo Marilyn Monroe v nové kolekci od Gino Rossi: elegantní, smyslné a ikonické

red Zdroj: CCC 12.4.2024 Móda, obuv, doplňky
Nová limitovaná kolekce Gino Rossi x Marilyn Monroe je na první pohled zdánlivě jednoduchá. Okouzluje však svou noblesou a ženskostí hodnou stylové ikony, jakou byla Marilyn Monroe. Od elegantních lodiček přes pohodlné sandály až po drobné kabelky – kolekce v sobě spojuje smyslnost, hollywoodský půvab 50.       a 60. let a nenápadnou eleganci.

Vydejte se na módní cestu inspirovanou šatníkem Marilyn Monroe, a přesvědčte se o tom, že její koketní styl plný sex-appealu je nadčasový.

image CCC
Každý kousek z kolekce Gino Rossi x Marilyn Monroe odhaluje jinou vrstvu ženskosti, inspirovanou hollywoodskou stylovou ikonou. Vysoké jehlové podpatky s bižuterním páskem kolem kotníku jsou elegantní a sexy a budou se hodit k dlouhým šatům i kostýmku. Lodičky jsou příběhem na úrovni – mělký výřez neodhaluje prsty, prodloužená špička je jemně vykrojená a díky nízkému podpatku působí boty nadmíru elegantně. Sandály na podpatku z tenkých kožených proužků jsou smyslné a koketní, díky čemuž se skvěle hodí k lehkým a vzdušným šatům. Plochá verze těchto sandálů kombinuje pohodlí s ženskou něhou.image CCC

image CCCimage CCC 

Podlouhlá lakovaná kabelka ve stylu bagetky s praktickým zapínáním na patentku je skvělou volbou pro zvláštní příležitosti. Perfektně se do ní vejdou všechny vaše nezbytnosti. O něco větší kabelka na dlouhém popruhu je ideální pro každodenní nošení – dejte šanci klasice v kvalitním provedení.

Limitovaná kolekce je k dispozici v barvách, které ženy milují: vášnivě červené, sytě černé, jemně béžové a konzervativní bílé. Šperky ve vintage zlatém odstínu umocňují nadčasový dojem z kolekce.

Každý pár bot z kolekce Gino Rossi x Marilyn Monroe je zabalen do jedinečné krabičky z limitované edice. Zdobí ji obrázek Marilyn Monroe a pod víčkem ukrývá jeden z jejích nejslavnějších citátů. Kromě bot obsahuje elegantní červená krabička také značkové pouzdro, které se bude hodit například při cestování.

image CCCimage CCCimage CCCimage CCC Kolekce Gino Rossi x Marilyn Monroe je k dostání od 12. dubna
ve vybraných obchodech, nebo už teď můžete kolekci pořídit prostřednictví Aplikace a na ccc.eu/cz/.

 

Instagram: @cccshoesbags #cccshoesbags

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CCC