Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 20.Srpen 2019
ijournal.cz

Obchodní centrum Park Hostivař – kultura nakupování i služeb na té nejvyšší úrovni

red Zdroj: OC Park Hostivař 21.8.2015 Koktejl
Obchodní centrum Park Hostivař je rozmanitým světem rodinných nákupů a příjemným místem aktivního odpočinku. Svým zákazníkům nabízí nakupování a služby pro celou rodinu na ploše přes dvacet tisíc metrů čtverečních ve více jak  padesáti obchodech. Velký důraz je kladen na modernizaci a skladbu obchodů i přípravu mnoho zajímavých společenských akcí pro děti i dospělé při zachování rodinné atmosféry obchodního centra.

OC Park Hostivař.

Od tohoto roku prochází velkou rekonstrukcí, která proběhne v několika fázích. Cílem je vytvoření moderního, svěžího a přesto stále rodinného prostředí, kam se zákazníci budou rádi vracet. Rekonstrukcí projdou vnitřní i vnější prostory, pro zákazníky vzniknou mimo jiné nové odpočinkové zóny. Otevřou se také nové obchody, které rozšíří sortiment služeb a zboží, které jsou nyní v centru zastoupeny. Návštěvníkům nabídne OC Park Hostivař atmosféru v duchu příjemných a pohodlných nákupů pro celou rodinu na jednom místě. Zákazníci naleznou vše pod jednou střechou od služeb, jako je pošta, ordinace praktických lékařů a kadeřnictví, až po zábavu v multikině včetně předpremiér a nedělních promítání pro rodiny s dětmi nebo vyžití například v saunovém světě – Saunii, či Soláriu Fitness BBC.

OC Park Hostivař

Pro děti má Obchodní centrum Park Hostivař připraveného roztomilého maskota Hostíka v kreslené i plyšové formě, který je bude provádět dětskými akcemi v tomto centru. Nový Hostík navazuje na tradici původního maskota, došlo však k jeho omlazení a podle kreslené předlohy byl také vytvořen plyšový kostým této postavičky. A jak by se dal Hostík charakterizovat? Je chytrý, rychlý a trochu nezbeda, rád se směje, dělá hluk a pořád si něco vymýšlí. No a jak je na něm vidět, tak také rád papá…ale jednou z něj bude pořádně svalnatý hrošík. Prostě ideální postavička pro dětskou fantazii, která bude malé návštěvníky provádět akcemi OC Hostivař. 

Zajímavé obchody a služby

Obchodní centrum Park Hostivař zákazníkům nabízí nakupování a služby pro celou rodinu více jak  padesáti obchodech. Zastoupeny jsou zde obchody všech kategorií a kromě nakupování je zde možné najít restaurace, fitness centrum, zdravotní středisko, multikino i dětský koutek. Návštěvníci tak spojí své nákupy s  odpočinkem a mohou vzít i své děti, o které bude postaráno.

Premiere Cinemas – nejmodernějším multikino v České republice s kompletní projekcí v rozlišení 4K ve všech sálech, které nabízí 4x kvalitnější obraz než běžná multikina. Osm promítacích sálů s kapacitou 1 750 míst je plně klimatizováno a přístupno také pro imobilní zákazníky, přitom v největším z nich, s kapacitou 360 míst, je instalován revoluční prostorový zvukový systém Dolby Atmos, jediný v Praze.

Premiere Cinemas

Saunia – unikátní koncept městských saun, jehož druhá pobočka byla otevřena právě v OC Park Hostivař v létě tohoto roku. Jde o wellness centrum se 4 druhy saun, parní lázní    a ochlazovacím bazénkem. Nechybí ani odpočinková zóna a občerstvovací bar.Návštěvníci OC Park Hostivař tak mohou spojit nákupy s příjemným relaxem a vyzkoušet jednotlivé procedury saunového světa Saunia nebo vyzkoušet rovnou celý saunový rituál, který zpestří  a prohloubí zážitek ze saunování.

Herba – moderní prodejna nejenom zdravé výživy. Nabízí BIO potraviny, čaje, Oxalis, bylinky, mnoho druhů sušeného ovoce, ořechy, potravinové doplňky, BIO kosmetiku nebo také produkty pro bezlepkovou dietu. Na své si přijdou i vegetariáni, vegani nebo prostě jenom ti, kteří chtějí žít zdravěji. Přítomna je také výživová poradkyně, která poskytuje odborné výživové poradenství zaměřené například na úpravu hmotnosti a změnu životního stylu.

Herba

Moje Ambulance –  největší síť ordinací praktických lékařů pro dospělé v České republice. Jedná se o první a jediné zdravotnické zařízení tohoto typu v České republice, které svým klientům nabízí špičkové služby a mnoho dalších výhod. Pobočky má po celé České republice a jedna je právě v OC Park Hostivař, kde jsou zákazníkům poskytovány služby 5 dnů v týdnu, 12 hodin denně.

Cukrárna BANY IICukrárna Bany – příjemné místo k posezení u kávy a výborných domácích zákusků a to nejen ve variantě DIA. V nabídce jsou také bezlepkové dobroty. Na objednávku vyrobí jakýkoli dort podle přání zákazníka a nabízí prostory a zajištění dětských oslav.

Kulíškov – dětský koutek, který byl v OC Park Hostivař otevřen v srpnu 2014. Děti se zde mohou těšit na 5m vysoký tobogán, baby zónu, herní konzole, prolézačky, klouzačky, trampolínu, kuchyňku, odrážedla a spoustu interaktivních hraček. Zajímavostí je možnost zapůjčení si inline zvířátek, na kterých mohou děti projet celou nákupní galerii. Osedlat tak mohou koníka, ale i zebru.

Solárium Fitness BBC Praha fitness a wellness centrum o rozloze 2800 m2, kde zákazníci najdou sportovní vyžití, relaxační aktivity i příjemné místo k posezení, k navázání nových kontaktů a ke strávení hezkých chvil s přáteli. Ideální kombinace pohybu a pobavení.

Centrum střešních nosičů – obchod a půjčovna, kde najdete vše pro vaše kolo či auto. Prodej a půjčovna střešních nosičů a autoboxů i jejich servis. Prodej autodoplňků, autokosmetiky, sněhových řetězů a dalších.

MGGA Papírnictví – papírnictví a art shop s širokou nabídkou výtvarných potřeb pro všechny (pro děti od 2 let), školních potřeb, kancelářských potřeb, tiskopisů, luxusních per, svět papíru, kreativní dětské centrum, blahopřání a balicí potřeby, galanterie a mnoho dalšího.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: OC Park Hostivař