ijournal.cz

Nový Palmex Active-Enzym 6 – opravdový pomocník proti skvrnám

red Zdroj: Henkel ČR 6.10.2016 Rady, tipy, názory

Aktivní život přináší celou řadu různých skvrn – odolné od trávy a bláta po fotbalovém zápase,  nepříjemné od zmrzliny či rajské polévky po rodinné oslavě, nebo ty od ranní kávy na vašem županu. Proto nový Palmex Active-Enzym 6 ve své receptuře kombinuje hned 6 nejmodernějších enzymů, aby dokázal odstranit tyto různorodé skvrny až do hloubky vláken. Díky svému složení pomáhá Palmex také proti zašednutí a tvorbě žmolků na bavlněném prádle. Palmex Active-Enzym 6 přináší perfektní péči pro prádlo celé vaší rodiny. Palmex – opravdový pomocník proti skvrnám!

gelprášek

Díky unikátní kombinaci enzymů nový Palmex účinně odstraňuje různé typy skvrn při jednom praní. Rychle působící receptura je navržena tak, aby odstranila odolné bílkovinné skvrny od trávy, nečistoty na límečku a manžetách, těžko přístupné mastné skvrny od omáčky na špagety i další skvrny od jídla, jako je rýže, dětská výživa nebo zmrzlina! Už nemusíte mít obavy, jak se vypořádáte s praním pro celou rodinu: Palmex Active-Enzym 6 je opravdovým pomocníkem na vaší straně, který vám umožní vychutnat si aktivní rodinný život naplno.

Kromě působivé schopnosti odstraňovat skvrny, Palmex Active-Enzym 6 o prádlo také pečuje. Kombinace enzymů totiž účinně zabraňuje zašednutí a tvorbě žmolků na bavlněném prádle, zachová barvy a jas vašich nejlepších kousků oblečení, a to i po opakovaném praní.

K dispozici jsou prací prášky a gely ve variantách Horská vůně, Fresh Lily & Calla a Color. Koupíte  je za 139 Kč (20 pracích dávek – PD) a nebo 359 Kč (55 PD prášek a 60 PD gel).

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel ČR