ijournal.cz

Nový jedinečný a vzdušný prostor butiku 27JEWELRY s jedinečnými českými šperky

red Zdroj: Photo credit: Everbay.co 2.7.2019 Krása a zdraví

Česká šperkařka Lenka Kerlická tvořící pod značkou 27JEWELRY otevřela nový butik v samotném centru Prahy na Újezdě. Minimalisticky pojatý prostor vznikal pod taktovkou architektek Moniky Fišerové a Hany Kloudové. O vizuální identitu se postarala dvojice fotografů Everbay.co. Symbolicky je veškeré vybavení butiku řešeno primárně českou výrobou.

Lenka Kerlická 

Prostor byl navržen tak, aby se zákazník cítil maximálně komfortně již od vstupu do butiku, kde je umístěna příjemná recepce. Hlavní prezentační místnost je pojatá v galerijním stylu. Dále je prostor členěn na privátní zónu pro řešení šperků na míru a butik má i svou dílnu, kde probíhá ruční výroba každého šperku.

šperkyšperky „Butik jsem řešila s citem pro detail, precizní vystavení šperků a pohodlí klientů. Chtěla jsem, aby tu zákazníci našli nejen inspiraci pro správný šperk, ale hlavně, aby se v prostoru cítili dobře a uvolněně. Atmosféra sálá z kleneb, vysokých stropů a členění jednotlivých místností už při prvním vstupu do prostoru. Minimalistický design v jemných tónech jsem volila, abych ukázala, že šperky jde vystavit vzdušně, decentně a s úctou. Chtěla jsem, aby měl každý šperk dostatek prostoru. Aby mohl promluvit sám za sebe,“ vysvětluje Lenka Kerlická.

butik

Nový 27JEWELRY butik naleznete na adrese Újezd 409/19 na Praze 1 a je otevřen každý všední den od 11h do 19h a o víkendu od 11h do 18h.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Photo credit: Everbay.co