ijournal.cz

Nový HYMM: Rychlé a efektivní výsledky pro moderní muže

red Zdroj: Amway 15.6.2016 Krása a zdraví

Amway přináší na trh novou řadu pánské kosmetiky značky HYMM. Tradiční značka zůstává, přichází s ní však nový design, vyšší kvalita a specifické vůně a ingredience.Výtažky z fenyklu, máty, aloe vera, šalvěje, mořské minerály, to jsou jen některé z nich. Nový HYMM přináší jednodušší a efektivnější každodenní péči o pleť!

 Hymm 1

Řada HYMM je doporučená pro každodenní péči o pleť obličeje i těla. Produkty celé řady obsahují léčivé a zklidňující výtažky z aloe vera a heřmánku, vitamin E a složky zajišťující hydrataci. Kromě těchto složek je každý produkt řady obohacen o účinnou složku, která je pro daný výrobek specifická.

Celá kolekce pánské kosmetiky HYMM  má svěží typicky pánskou vůni, která je odborníky popisována jako vyvážená kompozice bergamotu, citronu, jablka, grapefruitu s pozdním úderem divokého čaje. Srdce vůně je tvořeno jemnými tóny jasmínu, aroma vodní konvalinky, cedrového dřeva, mechu a pryskyřice.

Nová řada HYMM obsahuje tyto produkty:

Gel na holení, 150 ml

Průsvitný gel na holení HYMM umožňuje dokonalé a přehledné tvarování vousů a odrostlejších strnišť i dokonalé, hladké oholení tváře. Gel obsahuje výtažky z fenyklu, který napomáhá oholenou pokožku zklidnit a zvláčnit. Gel je vybaven i speciální formulí smáčedel, jejichž úkolem je změkčení vousů pro snadnější oholení.
Cena: 270 Kč


Krém po holení, 100 ml

Zklidňující, nemastný silně hydratační balzám po holení HYMM s osvěžující vůní podtrhující osobnost každého muže. Balzám obsahuje léčivé výtažky z aloe vera, vitamin E a alantoin. Tyto složky umožní dokonalé zklidnění, tonizaci a hydrataci pleti po holení a zároveň pokožku ošetří.
Cena: 430 Kč

Kuličkový deodorant, 100 mlhymm

Deoroll Hymm obsahuje výtažky z lístků šalvěje, které dostanou nežádoucí pocení rychle pod kontrolu. Antibakteriální složka výtažku šalvěje navíc zabrání rozkládání potu, čímž zamezí vznik nepříjemného tělesného pachu. Deodorant je průsvitný a rychleschnoucí, na těle ani oděvu proto nezanechává žádné bílé či nažloutlé skvrny. Přípravek neobsahuje soli hliníku, což ošetřené pokožce umožní volné dýchání.
Cena: 280 Kč

Vlasový a tělový šampon 2v1, 250 ml

Rychlá doba vyžaduje rychlá řešení a přípravek 2v1 vlasový a tělový šampon HYMM to umožňuje! Přípravek obsahuje výtažky z máty a mořské minerály, které pokožku příjemně chladí, vypínají a dodává jí svěží vůni. Vlasový a tělový šampon tělo i vlasy dokonale umyje, vlasy ošetří a pokožku těla příjemně osvěží.
Cena: 210 Kč

Holicí strojek

Kvalitní holicí strojek HYMM umožní bezchybné odstranění vousů a vykreslení obličejových kontur během holení. Holicí strojek má protiskluzovou úpravu a je vybaven pětičepelovou hlavicí. Holicí strojek nabízí i tlačítko PUSH pro rychlé přepínání čepele. Břity jsou opatřeny hydratační páskou s výtažkem z aloe vera a vitaminem A. Tato páska umožňuje skluznost břitů a zároveň o pleť během holení pečuje. Bonus navíc je zastřihovač kotlet a knírku, který je opatřen bezpečnostní mřížkou.
Cena: 410 Kč

Náhradní žiletky

Náhradní hlavice HYMM pro snadné vyměnění umožní hladké oholení i úpravu několikadenního strniště. Každá hlavice je opatřena pěti břity s gelovou páskou napuštěnou klidnící a hydratační směsí. Jednorázová hlavice je určená pro opakované použití.
Cena: 280 Kč

 

*Zdroj: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Amway