ijournal.cz

Novoroční soutěž o cestovní podložku na jógu v originálním designu

red Zdroj: www.sharpshape.cz 27.12.2021 Soutěže

podložkaČeská značka vybavení na jógu a fitness Sharp Shape věnuje do naší novoroční čtenářské soutěže pro tři výherce cestovní podložku na jógu MIX SHARP SHAPE za cenu á 1199 Kč. Je skladná, dá se jednoduše složit do formátu A4 a hodit do kufru, tašky, krosny, … Je dodávaná také s popruhem, takže ji lze přehodit přes rameno a vyrazit na lekci. Jógová podložka je vyrobena z recyklovatelného materiálu a je možno ji dobře ošetřovat i skladovat. Rozhodně vám usnadní a zpříjemní novoroční shazování přebytečných kil po vánočním hodování.


podložkaMateriál:
horní vrstva: absorpční mikrovlákno, spodní vrstva: 100% přírodní guma.

Rozměry: 1820 mm x 610 mm, hmotnost: 900 g.

Vlastnosti: slouží jako jogamatka i joga ručník, vysoce absorpční materiál.

podložka
Péče:
lehce otřete čistým vlhkým hadříkem nebo perte v pračce samostatně na mírný cyklus ve studené vodě bez bělidla, pouze s trochou pracího prostředku. Sušte pověšené do úplného vysušení, ne v sušičce. Pro urychlení sušení zabalte do ručníku a mírně stlačte. Skladujte zabalené v roli potiskem nahoru mimo vlhkost. Nevystavujte dlouhodobě slunci.Soutěžní otázka: Jaká je tloušťka této ultra tenké podložky?


a) 1 mm
b) 5 mm
c) 8 mm

Správnou odpověď (nápovědu naleznete v odkazu níže) pošlete do 5. ledna 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – jogomatka. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. 

https://www.sharpshape.cz/p/sharp-shape-microfibre-travel-mat-mix/ 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.sharpshape.cz