ijournal.cz

Novoroční fitness výzva Fitshaker odstartuje 8. ledna

red Zdroj: www.novorocnivyzva.cz 6.1.2024 Testy

Online platforma pro domácí cvičení Fitshaker chystá oblíbené novoroční cvičení pro ženy.  50denní výzva pro rok 2024, jejímž cílem je získat kladný vztah k pohybu a zdravému životnímu stylu, začne v pondělí 8. ledna 2024. A opět jí budou provázet nejen špičkoví trenéři z Česka i Slovenska, ale i další uznávaní odborníci. Mezi nimi např. známý neuropsycholog Robert Krause.

 Fitshaker_novorocni_vyzva_2024


„Poselstvím nadcházející výzvy je poukázat na jedinečnost každé ženy. Její motto zní: Jsme takové, jaké jsme, každá jedinečná a svým způsobem dokonalá. A my se je v rámci našeho společného programu budeme snažit maximálně podporovat a posilovat, a to nejen fyzicky, ale i mentálně. I proto v našich upoutávkách na výzvu neskrýváme, ale naopak ukazujeme i různé tělesné nedokonalosti žen,“
říká zakladatel projektu Fitshaker Peter Švaral.

Od pondělí do soboty budou pro účastnice výzvy připravena cvičební videa do 30 minut. Program je poskládán tak, aby se střídala spalovací, posilovací a regenerační cvičení.

Neděle budou věnovány odpočinku a ženy se místo cvičení každý týden dozví také spoustu užitečných informací z oblasti zdravé výživy. Nutriční poradkyně Andrea Mokrejšová jim vysvětlí principy zdravého stravování a vaření s tím, že účastnice jí budou moct klást dotazy přímo v živém webináři. V rámci nového VIP členství bude možné získat navíc jídelníček sestavený na míru od Michala Páleníka a naučit se připravovat nutričně vyvážené pokrmy.

Pořádnou dávku motivace a inspirace dodá uznávaný neuropsycholog PhDr. Robert Krause, PhD., MPH, MBA. Ten ženám prostřednictvím svých vzdělávacích videí prozradí, jaké jsou benefity sportu pro naše myšlení, jak náš mozek ovlivňuje stres a jak být vůči němu odolnější, co všechno nás může brzdit v progresu a jak pracovat s naší myslí a mnoho dalšího.

 Fitshaker_foto


Výzva začíná 8. ledna 2024 a potrvá 50 dní, registrace je možná na www.novorocnivyzva.cz. Všechna fitness videa budou dostupná v aplikaci i na webu fitshaker.cz. Celý obsah výzvy mají stávající předplatitelé zdarma, neregistrovaným stačí aktivace základního členství za 249 Kč/měsíc.  Část výtěžku z registrace účastnic poputuje na pomoc onkologicky nemocné pacientce.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.novorocnivyzva.cz