ijournal.cz

Novinky na Výstavišti

red Zdroj: Výstaviště Praha 27.10.2023 Aktuality a pozvánky, Různé

Zábava pro celou rodinu na Střídačce, Na Výstavišti: dlabání dýní, příprava na Vánoce i krampus


Na Výstavišti jede program po celý rok, v zimě pak zejména na Střídačce, kde jsou pravidelné workshopy pro celou rodinu, odpolední kroužky pro děti a další akce pro tvořivé duše a všechny, kdo se rádi setkávají v pohodové atmosféře. Pojďte se s námi připravit na Halloween i Vánoce a vytvořte třeba dárečky vlastníma rukama pro rodinu, protože co více potěší než právě to, co jste sami stvořili.

věnce

Dýně
Milujete tajemno a strašidla? Pak jistě každoročně slavíte Halloween. A pokud navíc rádi dlabete dýně, pak si nesmíte nechat ujít workshop na Střídačce, Na Výstavišti. Vyrobte si vlastní strašidelnou dýni a ze zbytků klidně další dušičkové dekorace nebo třeba dětská razítka. K dispozici dostanete veškerý materiál, dýně i nástroje a samozřejmě nebude chybět ani zkušený lektor, který vás provede celým workshopem a pomůže tam, kde vám nebudou stačit síly nebo fantazie. Vezměte kámoše, rodinu, prarodiče a přijďte si užít milé odpoledne, odkud neodejdete s prázdnou, a navíc budete skvěle připraveni na strašidla i podsvětí!

dýně

Kde: Střídačka Na Výstavišti
Kdy: 29. října 2023, 13.00-16.00 hod.
Za kolik: 650 Kč v předprodeji/ 750 Kč na místě (předprodej končí 24 hodin před akcí)


Adventní věnce
Babí léto se pomalu loučí a nezbývá než se ponořit do zimních aktivit. A k těm neodmyslitelně patří přípravy na Vánoce. A jak jinak, adventní věnec nesmí chybět! Nejen však adventní věnec, ale i další vánoční dekorace budeme tvořit v rámci workshopu na Střídačce a jako již tradičně s sebou netřeba nic víc než pohodlné oblečení a dobrá nálada. Veškerý materiál bude pro vás připraven stejně jako podpora od zkušeného lektora. Vstupenky v předprodeji již brzy na goout.

věnce

Kde: Střídačka Na Výstavišti
Kdy: 25. a 26. listopadu, 13.00-16.00 hod.


Krampus show Na Výstavišti
Legendární Krampus show Na Výstavišti nebude chybět ani letos, kdy se opět přesuneme do venkovních prostor. Letošní rok vás bude děsit více než 100 Krampus postav z proslulých rakouských průvodů. Ti jsou známí svými propracovanými maskami, kravskými zvonci, kožichy, řetězy a ohni. Připravte se již doma, přijďte v čertovských maskách a pomozte tak vytvořit pekelnou atmosféru! Na ďábelské akci můžete očekávat i program v podobě ohňových vystoupení a hudební doprovod Dje. Po celý den bude připravena gastrozóna se širokou nabídkou horkých nápojů, ďábelských klobás a další občerstvení, to vše před Maroldovým panoramatem. Akce je rozdělená na odpolední „Krampus family show“ a večerní „Krampus night show.“

krampus

Kde: na louce za Křižíkovými pavilony Na Výstavišti
Kdy: 26. listopadu od 12.00 do 21.00 hod.
Za kolik: Family show 120 Kč-690 Kč / Night show 120 Kč-250 Kč / Focení s krampus 250 Kč
Zvýhodněná cena vstupného platí do 19. listopadu 2023
Vstupenky na goout.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Výstaviště Praha