Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Srpen 2019
ijournal.cz

Novinka: Stop nadměrnému pocení s novým Borotalco Intensive

red Zdroj: Borotalco 15.8.2018 Krása a zdraví

Nadměrné pocení je nepříjemný problém, který má ale řešení. Vyzkoušejte nový deodorant Borotalco Intensive. Přináší extra účinek, omezuje pocit vlhkosti a zklidňuje pokožku. Pomůže vám v obtížných a stresových situacích až po dobu 48 hodin.

Foto_Borotalco Intensive_sprejPracovní stresy, fyzické a psychické nepohodlí a další obtížné situace způsobují některým lidem nadměrné pocení. Nepříjemné životní situace pomůže zvládnout extra účinný deodorant Borotalco Intensive. Účinné složení kombinuje přírodní mastkový prášek Microtalcum s prvky, která mají vysokou absorpční schopnost, zklidňují a chrání pokožku.

Borotalco Intensive_roll-onS novým deodorantem Borotalco Intensive skoncujete s nepříjemným nadměrným pocením jednou pro vždy a získáte zvýšenou účinnost při pocení, pocit suchosti, ochranu ve stresových situacích a jemnou pokožku až po dobu 48 hodin. Deodoranty Borotalco Intensive s nezaměnitelnou vůní Borotalco jsou vhodné pro muže i ženy, neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testovány.

Řada deodorantů Borotalco Intensive obsahuje sprej o objemu 150 ml a kuličkové balení o objemu 50 ml. Kuličková varianta umožňuje praktické nanášení, nezanechává žmolky a je ideální na cestování. Sprej je ideální pro dokonalé osvěžení a k rovnoměrné a jednoduché aplikaci. Oba typy deodorantů Borotalco Intensive se prodávají za doporučenou cenu 99,90 Kč.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Borotalco