ijournal.cz

NOVINKA: Skvělý digitální budík „SENCOR SDC 7900 Qi“ s bezdrátovou nabíječkou

red Zdroj: Sencor 18.1.2021 Hi-tech a bydlení

Noční stolky neoplývají největšími rozměry, a tak na nich rádi šetříme místem. Praktickým pomocníkem nám v tom může být i digitální budík. Sencor přišel s novinkou a do svého budíku zabudoval i bezdrátovou nabíječku na mobilní telefon, který tak nebude zabírat na nočním stolku dodatečný prostor.

červený s telefonem UP

Moderní mobilní telefony již jsou vybaveny funkcí bezdrátového nabíjení, a tak je lze dobít pouhým položením na vytyčenou plochu se zabudovanou nabíječkou. Digitální budík Sencor SDC 7900 Qi má ve své horní ploše zabudovanou rychlou nabíječku s výkonem 10 W. Před spaním jen stačí položit svůj mobilní telefon na horní plochu budíku a ráno bude doslova plný energie.


Kromě bezdrátového nabíjení je Sencor SDC 7900 Qi vybavený i USB zdířkou s nabíjecím výkonem 5 V / 1 A. Na velkém displeji s úhlopříčkou 12 cm lze dobře přečíst všechny zobrazované údaje a pokud by jas byl, třeba při nočním probuzení, příliš vysoký, je možné intenzitu displeje nastavit na nižší hodnotu.

Digitálnmodrýí budík má 10 různých barevných režimů podsvícení, nebo je možné zapnout i průběžné měnění barev. Tuto možnost ocení zejména děti. Rodiče naproti tomu budou rádi, že je tělo budíku pogumované, což zvyšuje jeho odolnost. Ve výbavě jsou všechny standardní funkce denní potřeby: 12 / 24-hodinové zobrazení času, duální budík, opakované buzení a funkce zámku tlačítek, která zamezuje náhodnému přeřízení zejména u dětí školou povinných.

Sencor SDC 7900 Qi je napájený skrze USB-C nabíječku, která je součástí balení, ale pro případ nenadálého výpadku energie je v něm i záložní baterie. Nestane se tak, že by z důvodu výpadku elektrického proudu kdokoliv zaspal.

zhasnutý s USB                                                                                                              Sencor SDC 7900 Qi

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor