ijournal.cz

Novinka Liftea Dentigel – bylinná masáž pro dětské dásně

red Zdroj: www.zdravi-liftea.cz 20.12.2020 Krása a zdraví, Pro děti

Prořezávání prvních zoubků dětem zpříjemní novinka značky Liftea, která věrna svému mottu „Když příroda pomáhá“ přináší ve formě dentálního gelu účinnou kombinaci esenciálních olejů a výtažků z bylin. Liftea Dentigel chrání dásně miminek před podrážděním, má zklidňující účinky a příjemný chladivý efekt.
Dentigel
Namáhané dásně miminek hýčká v přípravku Liftea Dentigel obsažený extrakt z řepíku lékařského a květu heřmánku pravého, tedy bylinek, které jsou příznivým vlivem na pokožku proslulé. Doplňuje je výtažek z listu oblíbené léčivky šalvěje lékařské. Při péči o dutinu ústní se skvěle osvědčil i odvar z hřebíčku, a tak nechybí ani hřebíčková silice. Nezastupitelnou roli má rovněž mátová silice zajišťující příjemně chladivý efekt.

Aplikace gelu je velmi snadná díky konzistenci a chuti. Zvlášť v době, kdy se zoubek teprve prořezává, miminko více sliní a má naběhlé dásně, je ideální použít dva až třikrát denně dávku gelu přibližně o velikosti malého hrášku k jemné masáži dásní, a to čistě umytým prstem nebo prstem s látkovým návlekem.

Doporučená maloobchodní cena kosmetického přípravku Liftea Dentigel je 89 Kč za 10ml balení. K dostání je ve vybraných lékárnách a na e-shopu www.liftea.cz. Více informací najdete také na www.zdravi-liftea.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.zdravi-liftea.cz