ijournal.cz

Nová vlna skvělých a netradičních podzimních příchutí v Bubbleology

red Zdroj: Bubbleology 3.10.2014 Gastronomie

Nová vlna skvělých příchutí je na světě! Tentokrát vás Bubbleology zavede do nádherného francouzského Provence i divoké Brazílie - netradiční novinky s příchutí levandule či brusinky i brazilskou klasiku.

Vyzkoušejte exotický Provence Lavender – velmi chutné spojení banánu, kokosu, vanilky a provensálské levandule, základem nápoje je jasmínový čaj. Drink se podává v mléčné verzi s tapiokou (mléčnost způsobuje škrob z tapioky a palmový olej). Drink neobsahuje laktózu, neobsahuje mléko.

Druhým hitem nadcházejících měsíců je Brazil Caipirinha.  Brazilský národní nápoj si nelze nezamilovat. Chuť perly Brazílie je tentokrát v mixu zeleného jasmínového čaje, limetky, sladkokyselého kumquatu a maracuji. Drink je doplněn jablečným želém.

Třetí novinka Bubbleology limitované edice je opravdu nevšední. Wild cranberries je drink typický svou trpkostí brusinek spojený s tropickou maracujou. Tento skvělý nápoj je to pravé osvěžení do nadcházejících měsíců. Nabízíme ho s mixem ovocných praskajících kuliček.

Limitka_Bubbleology

Všechny příchutě, včetně těch, které jsou v nabídce po celý rok, můžete zvolit v neslazených variantách. Slazené varianty mléčných verzí mají cca 200 kcal/drink, což je jen o trochu méně než třeba ochucené cappuccino. Ovocné verze bez mléčné přísady mají jen 75 kcal/drink. Všechny přísady drinku jsou na přírodní bázi, tělo je velmi dobře odbourává a v podstatě jde o svačinku, kterou strávíte během necelé hodiny.

Bubbleology čaje jsou díky svým povzbuzujícím účinkům a vysokému obsahu teinů skvělou alternativou osvěžujících a energetických nápojů.

Bubbleology má pro vás ve své stále nabídce širokou a pestrou škálu základních příchutí. Díky mixologii kuliček, želé a tapioky si tak můžete libovolně kombinovat drinky podle vaší momentální chuti a nálady. Pokaždé si tak můžete dopřát něco nového nebo si najít to, co vás nejvíce baví.

Bubble tea  je fenomén, který si postupně získal své fanoušky po celém světě. Tento populární nápoj pochází z Tchaj-wanu a obletěl celý svět. V britské metropoli vznikl pod konceptem Bubbleology, který v roce 2012 přišel také do Čech. Jde o přírodní nápoj, který má díky blahodárným účinkům zeleného čaje antioxidační účinky, zároveň pomáhá dodržovat pitný režim. Je vhodný i pro děti, těhotné ženy nebo třeba celiaky a alergiky.  Základem studeného nebo teplého bubble tea od Bubbleology je černý nebo zelený čaj dochucený ovocnými příchutěmi.

Na dně kelímku najdete tapiokové perly, želé nebo praskající kuličky, které vysajete silným brčkem. Vybrat si můžete z ovocných a mléčných verzí, které lze libovolně kombinovat.  Mléčné verze neobsahují laktózu (mléčnost způsobuje škrob z manioku a palmový olej).

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Bubbleology