ijournal.cz

Nová letní soutěž: GURMÁN – extra kečup, který rozmazlí vaše chuťové buňky.

red Zdroj: Hamé/Otma 2.7.2020 Soutěže

bez konzervantů 210 g rajčatKečupy Otma Gurmán, které obsahují vysoký podíl rajčat dávají díky modernímu přístupu při výrobě záruku, že neobsahují zahušťovadla, konzervanty, lepek, barviva a další přídatné látky.


Hodí se ke steakům, k pečeným pokrmům, těstovinám, těstovinovým salátům nebo ke grilovanému masu a zelenině. Tato gurmánská specialita byla vyrobena pro ty nejmlsnější jazýčky, které se opravdu nespokojí jen tak s něčím. Na výrobu 100 gramů kečupu bylo použito 210 gramů rajských jablíček. Intenzivní rajčatová chuť, vysoká kvalita a poctivá receptura činí každé sousto nezapomenutelným zážitkem pro chuťové pohárky.

Kečupy Hamé
Rajčata jako základ kečupu mají vysoký obsah lykopenu. Lykopen patří mezi významné antioxidanty, které chrání organismus před vlivem volných radikálů. Jeho největším zdrojem je právě rajčatová šťáva. Tepelně upravená rajčata obsahují dokonce větší množství využitelného lykopenu než syrová. Při vyšších teplotách se lykopen uvolňuje a je lépe absorbován v organismu.

kečup jemný kečup ostrýSkleněné lahve preferují kečupy OTMA nejen z důvodu recyklovatelnosti a prémiovému vzhledu. Do skleněných lahví nepronikne žádný vzduch a kečup si lépe zachová své vlastnosti. Tradiční sklo rovněž napovídá, že kečup není chemicky konzervovaný – umožňuje totiž sterilaci teplem přímo v láhvi.

Tradiční česká značka OTMA nabízí tomatové výrobky prémiové kvality již mnoho desítek let. Historie výrobků se začala psát v roce 1939. Značka OTMA má dlouholetou tradici nejen v České republice, ale také na Slovensku.
                                                                                                                    Cena: 520 g za 45,90 Kč                                  
                                                                                                                  

                                                                                                        
Pro výherce společnost Hamé připravila jako výhru v soutěži produkty         v hodnotě 300 Kč.


Soutěžní otázka: Kolik (g) rajčat je potřeba na výrobu 100 g kečupu?

Správnou odpověď posílejte do nejpozději do 12. července 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Otma . Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. Nápovědu hledejte v našem článku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Hamé/Otma