Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Nová kolekce koktejlek od módní návrhářky Aleny Wilson

red Zdroj: alenawilson.com 19.8.2014 Móda, obuv, doplňky

Návrhářka Alena Wilson uvede na módní trh novou kolekci dámských koktejlových šatů  a kostýmků.  Je to její již třetí kolekce a tentokrát si jako hlavní tvář vybrala zpěvačku Terezu Mátlovou. Dalšími modelkami jsou Lenka Špillarová, sexy moderátorka VIP zpráv na TV prima a samotná návrhářka Alena Wilson, která je svou vlastní módou inspirací mnohým ženám.

Namornik

Alena Wilson je známá tím, že si pro své modní přehlídky, fotografie a prezentace nikdy nevybírá modelky, ale jsou to vždy reálné ženy. Ženy, které mají reálnou postavu, jsou sebevědomé, sexy a ambiciózní v čemkoli čím se ve svém životě zabývají.

Gay_Attraction

Reálné ženy motivují  mou tvorbu, mé nápady. Jejich vnitřní i vnějsí krása, křivky a síla je vždy největší inspirací pro tvorbu mých nových kolekcí.  Neuznávám tlak módního světa, který nás navadí k tomu, abychom jedli vatu napuštěnou vodou a pak si připadali krásné. Tereza je nádherná žena a už když jsme se poprvé potkaly, bylo nám jasné, že spolu musíme pracovat.

Nová kolekce je inspirovaná hlavně sílou ženy, jako takové. Sílou a chytrostí. Ženy mají mnoho dovedností a umu, kterého dokáží ve svém životě využít.  A pomáhá jim k tomu to, když vypadají krásně, sebevědomě a sexy“, říká návrhářka a dodává, „a od toho je tu má  kolekce. Chci aby se ženy v mých šatech cítily prostě neporazitelné.“

bic_a_sedlo
 

Značka Aleny Wilson dbá velmi na kvalitu a zpracování. Modely jsou vyrobeny z velmi luxusních materiálů z největší části italské výroby a jejich ruční šití je technicky propracované do posledního detailu. Vše se šije klientkám na míru. Její showroom najdete v Dušní 11, Praha 1.

Walking_by_churchch

Více na www.alenawilson.com

Novou kolekci nafotil italský fotograf Danilo Desidera

Vlasy - Michal Červený

Make up – Lukáš Beran

Šperky zapůjčil Swarovski

Boty – butik MativanS

Backstage

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: alenawilson.com