ijournal.cz

Nová kolekce DYRBERG/KERN bude oslnivě třpytivá

red Zdroj: DYRBERG/KERN 27.9.2018 Móda, obuv, doplňky

image foto
Dech beroucí interiéry, zrcadlové sály, salony plné mramoru, zlata, stříbra a drahých kamenů. Okouzlující prostory zámků inspirovaly návrhářské duo DYRBERG/KERN k vytvoření nové kolekce pro nadcházející podzim a zimu. Minulost se spojila se současností a vznikla překrásná kolekce šperků, kterou si každý zamiluje. Je plná kontrastů: Styl viktoriánské princezny se mísí s moderním stylem rockové hvězdy. Podzim a zima 2018 bude třpytivá, okázalá a extravagantní a dodá ženám eleganci a oslňující look.

                                 A jaká je nová kolekce DYRBERG/KERN?

FIALOVÁ JE NOVÁ ČERNÁ

Institut barev Pantone ji zvolil barvou roku 2018. Je tajemná, mystická a provokativní. Vyzařuje půvab, eleganci a zároveň provokuje. Skvělá v kombinaci s jemnějšími odstíny fialové a samozřejmě se zlatou.naušnice

DYRBERG_KERN_AW18

naušnice

Rozzářete svůj zimní šatník barevnými šperky DYRBERG/KERN

Pochmurné podzimní dny si zaslouží rozzářit červenou nebo sytě modrou. Také starorůžová nyní nově v kombinaci se stříbrnou, se kterou nepůsobí příliš sladce. Podzimní kolekci dále vládnou odstíny zelené se zlatou, tmavě šedé a nechybí ani stálice mezi barvami, černá.

DYRBERG_KERN_AW18_Šperky jsou zdobeny přírodními polodrahokamy, které mají pro řadu z nás zvláštní význam. Některé mají za úkol chránit, jiné zase dodávat energii, pomoci od stresu nebo různých onemocnění. Fialový ametyst, šedý opál, červený nebo zelený jadeit a černý onyx zdobí šperky této kolekce buď samostatně nebo v kombinaci s třpytivými krystaly ve stejném barevném tónu. Kombinují odlišné tvary: srdce, klasické kapky či geometrické tvary, a přesto vytvářejí harmonický soulad. Veškeré kameny jsou do šperků ručně vkládány.DYRBERGKERN_nahrdelnik_MANNY_SG_GREEN_1699CZKnaušnicenaušnice

 


Třpytivá krása krystalů SWAROVSKI vždy potěší

Gitte Dyrberg a Henning Kern se nechali inspirovat krásou blyštivých křišťálových lustrů a ve své kolekci použili mnoho krystalů rozličných barev a tvarů, které vytvářejí kouzelnou hru světel. Kolekci dominují krystaly Swarovski známé brilantním třpytem, jež ve špercích září jako drahokamy.

Čiré, zlaté, fialové, modré, černé krystaly a především pak jejich kombinace vytvářejí kaleidoskopický efekt a ihned upoutají pozornost okolí.

 naušniceDYRBERG_KERN_AW18
naušniceZapomeňte na éru CARRIE BRADSHAWOVÉ – boty na „selfíčku“ nezachytíte

Se stále rostoucí oblibou focení tzv. selfies přibývá zalíbení ve výrazných a stylových náušnicích a vlastnictví alespoň několika párů takových šperků se stává módní nutností. Nápadné náušnice futuristických tvarů z ručně kované chirurgické oceli jsou jednoznačné must-have letošní sezóny.

 náramekDYRBERG_KERN_AW18náušnicenáušniceVrstvíme a kombinujeme

I v této kolekci pokračuje trend vrstvení náramků a DYRBERG/KERN přichází s novými variacemi dobře kombinovatelných šperků. Pevné náramky s květinovými vzory připomínající starožitné gobelíny a v zimě tolik chybějící slunce a teplo.

Ikonické náramky, které nechybí v žádné z kolekcí, nyníkombinace přicházejí v nových trendových barvách, jako právě elegantní fialové a sytě zelené v kombinaci s jemnou zlatou.

kombinace

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: DYRBERG/KERN