ijournal.cz

Nová energie díky očistě organismu

red Zdroj: Waterdrop ® 26.2.2020 Krása a zdraví

Náš organizmus má samoočistné schopnosti, ale občas je mu potřeba trochu pomoct. Tady jsou tři jednoduché tipy, jak se cítit lépe. 

waterdrop-clean_2
Očistu těla obstarávají zejména játra a ledviny. Podpořit tuto činnost můžete také prověřenými bylinkami, jako je například ostropestřec mariánský, aloe vera nebo nám známá kopřiva. Tělu prospěje také odlehčení jídelníčku, zařazení ovoce a zeleniny, kvalitní a dostatečný pitným režimem a samozřejmě také pohybem.

Choďte pěšky

Jak dostat do vašeho života dostatek pohybu, když nejste fanda cvičení? Začněte více chodit. Chůze je ten nejpřirozenější pohyb. Zařaďte ji do svých pravidelných aktivit a uvidíte, že se ručička váhy pohne směrem dolů. Místo jízdy autem nebo autobusem choďte víc pěšky. Můžete například vystoupit o zastávku dříve a dojít pěšky. Choďte po schodech a výtah ignorujte. A při chůzi trochu přidejte na tempu. Když zrychlíte tempo, můžete se dostat na úroveň leckterého aerobního cvičení. Vydržte v něm dvacet minut a vyrovná se to půlhodince v posilovně. Pokud se vám podaří zařadit svižnou chůzi alespoň půl hodinky každý den, brzy vám budou kalhoty volnější, zhubnete třeba až o tři kila. Obecně je lepší se jakkoliv hýbat půl hodiny každý den, než nárazově jednou za týden.

Nepijte alkohol

Ve větší míře organismu škodí a u většiny lidí vede k přibírání na váze. Jsou to prázdné kalorie, které vaše tělo nepotřebuje. Podle kalorických hodnot vydá půllitr piva za jednu koblihu s marmeládou a 1,5 deci červeného vína za jednu laskonku. Tloustnutí není ale způsobeno jen přijatými kaloriemi. Skutečným důvodem je potlačení a zpomalení metabolismus tuků. Alkohol v krvi tento proces oddaluje, protože tělo se zabývá odbouráváním alkoholu.

Pijte vodu

Pokud pravidelně konzumujete slazené nápoje, dostanete do sebe tisíce zbytečných kalorií. Nové studie ukazují, že jedním z nejúčinnějších kroků ke snížení váhy je omezení slazených nápojů. Jeden litr běžně prodejných syceným limonád může obsahovat až 27 kostek cukru! Pití čisté vody namísto slazených nápojů znamená výrazné snížení kalorického příjmu. Zhruba o tolik kalorií, kolik byste spálili denním během 8 kilometrů. Nechutná vám samotná voda? Vyzkoušejte mikrodrinky waterdrop ®, které jsou zcela bez cukru. Stačí je vhodit do vody a získáte navíc zdravý nápoj s vitamíny a minerály. Kapsle obsahují vitamín C, který podporuje imunitu, a také vitamíny řady B. Rozpuštěním jedné kapsle získáte 400 až 600 ml nápoje, není potřeba žádné míchání ani třepání a z různých příchutí si vybere opravdu každý tu svoji oblíbenou. Kapsle pro ochucení vody jsou tak malé, že se můžou stát součástí každé dámské kabelky a nápoj si připravíte kdekoliv. 

waterdrop 23timezonesPro podpoření očisty organismu můžete sáhnout po mikrodrinku waterdrop ®CLEAN. Nezaměnitelná chuť výtažku z bobulí jalovce spárovaná s dotekem čerstvého výtažku z kopřivy je k dokonalosti dovedená jemností chuti bylinného tria tymiánu, šalvěje a chmele. Kopřivu mnozí považují za „královnu léčivých rostlin“. Výrazně čistí krev, proplachuje ledviny a podporuje imunitní systém.

 

CLEAN
Nezaměnitelná chuť výtažku z bobulí jalovce spárovaná s dotekem čerstvého výtažku z kopřivy je k dokonalosti dovedená jemností chuti bylinného tria tymiánu, šalvěje a chmele. Kopřivu mnozí považují za „královnu léčivých rostlin“. Výrazně čistí krev, proplachuje ledviny a podporuje imunitní systém.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Waterdrop ®