ijournal.cz

Nová chuťová dobrodružství ve STARBUCKS!

red Zdroj: Starbucks® 14.9.2014 Gastronomie

Starbucks Coffee Company (Nasdaq: SBUX) a její joint venture partner AmRest Holdings SE (WSE: EAT) se svou podzimní nabídkou přinášejí jedinečnou příležitost objevovat nevšední kávové zážitky a užívat si nové chutě oblíbených espresso nápojů. Od září si zákazníci budou moci volit mezi klasickým Espresso Roast a speciálním Starbucks Origin Espresso, které bude představováno v limitovaných edicích.

Limitovaná edice kávy Origin Espresso nabídne zákazníkům možnost volby espressa do jejich oblíbeného nápoje

Limitovaná edice kávy Origin Espresso nabídne zákazníkům možnost volby espressa do jejich oblíbeného nápojePrvní novinkou této prémiové nabídky je Guatemala Antigua, pojmenovaná podle regionu, ze kterého pochází, a který je považován za oblast pěstování jedné z nejlepších káv arabica na světě. S podzimní nabídkou se také vrací všemi očekávané dýňové Pumkin Spice Latte a sezónní zrnková káva Starbucks Anniversary Blend, doplněné podzimní edicí hrnků a termohrnků. Podzimní nabídka je v prodeji od 9. září do 3. listopadu, 2014.

Tumbler_Sirena
Káva Guatemala Antigua je jednodruhová komplexní káva s jemnou kořeněnou příchutí s nádechem kakaa, která se výrazně liší od směsi Espresso Roast. Je pěstována na několika malých farmách v okolí města Antigua, jehož sopečná půda bohatá na minerály je pro pěstování těch nejlepších kávových zrn ideální. Říká se, že Antigua je ve světě kávy tím, co regiony Burgundska a Šampaně v oblasti vína. Guatemala Antigua uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají alternativní a neočekávané kávové zážitky.  

Hrnek 
„Rádi pomáháme našim zákazníkům objevovat nové kávové zážitky a prostřednictvím nejrůznějších inovací rozšiřovat možnosti volby složení jejich nápojů, aby si každý mohl vychutnat kávu právě tak, jak ji má nejraději. Limitované edice prémiových káv Origin Espresso umožní nahradit klasické Espresso Roast novou jedinečnou chutí,“
uvedl Brian Aherne, regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko a dodal: „Věříme, že si zákazníci Origin Espresso oblíbí a budou s námi prozkoumávat nejrůznější kouty kávového světa.“


Produkty představené v podzimní nabídce

Sezónní nápoj:Pumpkin_Spice_Latte

  • Pumpkin Spice Latte (PSL)jedinečný horký nápoj kombinující latte s dýňovým sirupem, domácí šlehačkou a jemně kořeněným posypem je oblíbený po celém světě. Možnost vychutnat si tento nápoj s novým Guatemala Antigua Origin Espressem jej zaručeně přenese do nové dimenze chuti.

Zrnková káva:

  • Starbucks® Anniversary Blend – komplexní směs káv z Asie/Tichomoří a letité indonéské kávy s vysokou plností chuti, která vzniká uležením zelené (nepražené) kávy ve speciálních skladech v Singapuru po dobu 3 až 5 let a dodává této směsi punc jedinečnosti. Starbucks® Anniversary Blend, kávas výraznou a kořenitou příchutí, byla poprvé představena v roce 1996 k oslavě 25letého výročí značky Starbucks a její unikátní chuť z ní učinila směs, která je každoročně netrpělivě očekávána.

Zákusky:

Dýňový řez a švestkový koláč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Starbucks®