ijournal.cz

„NOC S HVĚZDAMI“ na zámku Zahrádky – sobota 1. srpna 2015 od 18.00

red Zdroj: Martin Production 19.7.2015 Aktuality a pozvánky, Hudba

Letošní 17. ročník se poprvé představí na vyhořelém zámku Zahrádky. “ Jelikož to zde bude mít svou premiéru, nechceme koncert zatěžovat žádným tématem a tak to bude zkrátka „jen“ koncert“, prozrazuje hlavní organizátor a producent koncertu Martin France.  

pozvanka

A tak se zde, v útrobách zámeckého nádvoří, objeví všichni interpreti premiérově, i když někteří ze zpěváků už akci „Noc s hvězdami“ zažili. A koho, že letos uvidíte a uslyšíte? Například zpěvačku s přívlastkem Saxana PETRU ČERNOCKOU, která na koncertu zazpívá již podruhé. Poprvé se nejen v Zahrádkách, ale i na koncertě objeví legendy čs. popmusic MILAN DROBNÝ a LEŠEK SEMELKA. Svou premiéru si v Zahrádkách odbude představitel hlavní role muzikálu Fantom Opery RADIM SCHWAB nebo také semaforská zpěvačka ZUZANA STIRSKÁ, či v současné době na Ostravsku žijící PETR BENDE.

Na rozdíl od premiérově zpívajících interpretů se na tomto koncertu objeví rockerka MARCELA BŘEZINOVÁ, muzikálový a seriálový herec ROMAN VOJTEK, zpívající skladatel JAREK ŠIMEK nebo na této akci sedmnáctým rokem zpívající zpěvák a producent MARTIN FRANCE. Z dalších účinkujících se představí ještě muzikálová zpěvačka MARKÉTA ZEHREROVÁ nebo mladý a nadějný zpěvák PAVEL CALLTA.

Bez moderátorských matadorů tohoto koncertu se jmény  MARKÉTA MAYEROVÁ a SLÁVEK BOURA, si tento koncert už není snad možné ani představit. Večerní koncert kapel opět bude moderovat VLASTA VÉBR.

„Pro návštěvníky máme i letos opět připravené překvapení v podobě některého z umělců, kterého odtajníme samozřejmě až přímo na zámku Zahrádky“ prozrazuje Martin France.

Na koncertu kapel od 21.00 se Vám představí kapely: INA URBANOVÁ BAND, ANGELS, EL ECTRO FOLK.

Tímto součtem se od 1. ročníku až k letošnímu šestnáctému ročníku vystřídalo cca přes 520 účinkujících, kdy všichni vystupovali bez nároku na honorář, pouze za cestovné. Výtěžek byl každý rok poukázán na obnovu a rekonstrukci hradu Houska a letos se tedy vybrané finance poukáží na obnovu zámku Zahrádky.

Za celou tuto již letitou tradici si tento benefiční koncert získal jména a tradici nejenom v severočeském kraji, ale jeho jméno „Noc s hvězdami“ na hradě Houska už v podstatě znají po celé republice. Takto se z tohoto projektu stal dle slov novinářů jediný pravidelný letní festival popové muziky.

Podmínkou pro účinkování interpretů na této akci je bezpodmínečně zpívání na živo a to buď na halfplayback nebo s muzikanty.

Vítejte tedy v sobotu 1. srpna 2015 na 17. benefičním koncertě „Noc s hvězdami“ ovšem letos s velikou změnou a to, že se bude konat na zámku Zahrádky v obci Zahrádky u České Lípy.

                                    Koncert se koná pod záštitou premiéra ČR Bohuslava Sobotky

                                    pod záštitou náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Hany Maierové  

                                    pod záštitou rektora Univerzity Karlovy Prof. MUDr. Tomáše Zimy CSc

                                    pod záštitou starosty obce Zahrádky Ladislava Chvojky

                                    

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Martin Production