ijournal.cz

Noblesní parfém The Noble od Asombroso pro ženy a muže

red Zdroj: Asombroso 9.2.2024 Krása a zdraví
Asombroso, oblíbená značka známého návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity nabízí ve svém sortimentu kosmetiky a vůní parfém Asombroso The Noble v dámské i pánské verzi. Dejte najevo svou lásku a oddanost a věnujte svým blízkým některý z parfémů, které patří mezi nejoblíbenější pozornosti k svátku svatého Valentýna.

Asombroso.cz_parfém The Noble for Man a The Noble for Woman, 100 ml, 1889 Kč,


Dámský parfém Asombroso The Noble for Woman

dámskýNoblesní. Přesně taková je dámská vůně The Noble for Woman. Tato ovocně-květinová vůně vás přenese do světa přepychu a elegance a nechá rozvinout ženskost, krásu a sílu. Žena, která si „oblékne“ vůni The Noble for Woman, se stane bohyní, rozkvete a naladí se na energii smyslnosti.

Vrchní tóny parfému tvoří kombinace slastně sladkých švestek, lahodné broskve a hravé fialky. V srdci vůně najdete omamné růže, exotické orchideje a květinu dokonalosti – magnolii. V základu vůně vás pohltí afrodiziakální mošus, jemná vanilka a zemité santalové dřevo, které dodává hloubku a vyváženost.

Vůně se stane vaším každodenním magickým amuletem na cestě k sobě samotné a dodá sílu, ženskou krásu a jedinečnost.

 

Pánský parfém Asombroso The Noble for Man

pánskýVůně Asombroso The Noble for Man je jako elektrizující elixír ryzí mužské energie. Je plná fascinujících protikladů, které se ale dokonale doplňují a společně vytváří fascinující celek.

Již při prvním nádechu vás zasáhne jiskřivá a svěží kombinace grapefruitu a mandarinky. Srdce parfému je pak ztělesněním vášně a najdete v něm vůni vavřínu symbolizujícího sílu a odhodlání, dřevitý a mírně kořeněný quaiac wood, mořské tóny pak doplní svěžest, svobodu a vitalitu. V základu vůně vás pak pohltí dokonalá souhra pačuli, santalového dřeva, mošusu a ambry.

S vůní Asombroso The Noble for Man dosáhnete nepoznaných výšin, kam smí jen ti, co milují výzvy a nikdy se nevzdávají. Je ztělesněním identity charismatického muže, který je pánem svého vlastního života.

 

Parfémy Asombroso The Noble na vás čekají exkluzivně pouze v parfumériích Fann i na webu www.asombroso.cz.

Parfémy a další produkty Asombroso jsou s láskou vytvořené v Česku. V kteroukoli roční dobu a při jakékoli příležitosti se s nimi budete cítit úžasně a výjimečně. Na Valentýna dvojnásob.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Asombroso