ijournal.cz

NEW YORKER otevírá novou prodejnu ve Frýdku-Místku

red Zdroj: New Yorker 6.11.2014 Aktuality a pozvánky, Móda, obuv, doplňky

Ve čtvrtek 13. listopadu 2014 se v prostorách obchodního centra FRÝDA ve Frýdku-Místku uskuteční slavnostní otevření nové prodejny NEW YORKER, přední německé společnosti zaměřené na mladou módu.

Nový obchod nabídne zákazníkům širokou škálu nejnovějších trendů všech NEW YORKER sub značek – FSBN, FB SISTER, SMOG, AMISU. Na prodejní ploše téměř 900 metrů čtverečních budou návštěvníci zajímající se o nejnovější módní trendy moci nalézt moderní módu zahrnující zejména streetwear a sportovní oblečení obohacené o spoustu doplňků a spodního prádla.

NEW_YORKER

Slavnostní otevření bude po celý den provázet zajímavý program. Kromě spousty speciálních nabídek a slev se zákazníci mohou těšit na představení nejnovější NEW YORKER kolekce či battle dvou předních českých tanečních skupin Beat Up a Funky Beat.
O skvělou atmosféru se postará známý DJ Lowa.

„Možnost zúčastnit se tanečního battlu spojeného s otevřením nové prodejny NEW YORKER je pro nás pocta a současně velká výzva. Jsme fanoušky a pravidelnými zákazníky této značky a těšíme se, že díky ní budeme moci změřit své síly s taneční skupinou, která je naším velkým vzorem,“ říká Kristýna Blahutová, lektorka taneční skupiny Funky Beat. „Chceme vyhrát. S Funky Beatem máme ale dobré vztahy, a proto se bitva ponese spíše v přátelském duchu. Nejdůležitější pro nás je, abychom si to všichni maximálně užili a dobře si zatancovali,“ dodává Markéta Benová, lektorka taneční skupiny Beat Up.

NEW YORKER je v České republice zastoupen od roku 1998, kdy otevřel svůj první obchod v Brně. S novou prodejnou ve Frýdku-Místku se v Čechách nachází celkem již 49 obchodů této německé módní značky. Největší prodejna NEW YORKER s prodejní plochou o celkové rozloze přes 1,800 m2 je situována v Centru Černý Most v Praze.

 

NEW YORKER Frýdek Místek

Obchodní centrum FRÝDA

Na Příkopě 3727

738 01 Frýdek-Místek

Otevírací doba

Pondělí-neděle: 9.00 – 20:00

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: New Yorker