ijournal.cz

Nespresso je letos opět oficiální kávou karlovarského festivalu

red Zdroj: Nespresso 26.5.2015 Koktejl

Nespresso miluje hvězdy, hvězdy milují Nespresso

Společnost Nespresso je s filmovým průmyslem úzce propojena dlouhá léta. Je jedním z hlavních sponzorů filmového festivalu v Cannes, tváří kávy Nespresso je již několikátou sezónu světoznámý hollywoodský herec George Clooney. A druhým rokem se stává Nespresso také oficiální kávou Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, jenž se letos dočká jubilejního 50. ročníku.

NESPRESSO BLACK

Od 3. do 11. července 2015 budou Karlovy Vary přímo ve svém historickém centru opět hostit oblíbený filmový festival. Návštěvníci si zde budou moci vychutnat svou oblíbenou kávu a nabrat síly na pokračování ve filmovém maratonu hned na několika místech.

Nespresso Café bude umístěno na konci Dvořákových sadů. Zde si můžete vychutnat šálek některé z lahodných Grands Crus káv a proniknout do tajů světa kávy, zároveň bude místem, kde se budou konat setkání s významnými hosty festivalu.

NICK WELSH , 12/31/2013 , 12/31/2014 , WORLDWIDE , ALLPo celou dobu konání festivalu bude káva Nespresso dále k dispozici ve Finlandia stanu, kde budou mít baristé k dispozici kávovar Aquila, jenž je současně nejvýkonnějším profesionálním kávovarem z dílny Nespresso. V neposlední řadě bude Nespresso k dostání v kavárně provozované Aliancí žen s rakovinou prsu, jež je letošní partnerskou neziskovou organizací. Káva Nespresso nebude chybět ani na dalších partnerských místech a zároveň na zahajovacím či závěrečném večírku. Nespresso Café bude pro všechny místem setkávání, zábavy a odpočinku.

„Loňský ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech pro nás byl velkým zážitkem. Jsme proto nadšení, že se na místo činu vracíme i letos a budeme tak moci opět zpříjemňovat pobyt na festivalu tisícům filmových fanoušků,“ říká Veronika Mašková, event specialista Nespresso.

Nespresso Café bude zapojeno do slavnostního večerního zahájení festivalu dne 3. 7., kdy hosty čeká překvapení ve stylu Coffee Art. Tento večer bude Nespresso Café otevřeno do pozdních nočních hodin a nabídne tak během zahajovací noci návštěvníkům festivalu příjemné osvěžení ve formě netradičních kávových specialit. Nespresso bude navíc aktivní i během úterního charitativního dne, kdy budou v Nespresso Café připravovat a servírovat kávu známé osobnosti. Kromě toho bude pro návštěvníky přichystáno i několik dalších překvapení.

Více informací ze světa oficiální kávy festivalu je k nalezení na webových stránkách www.nespressovevarech.cz.
V těchto dnech již na stránkách probíhá soutěž o Hvězdný den v Karlových Varech se značkou Nespresso

Filmový festival v Karlových Varech je již několik desetiletí jednou z nejzásadnějších událostí celého roku, které je věnována pozornost nejen v České republice, ale na celém světě. Je akreditovaný organizací FIAPF, díky čemuž se řadí vedle dalších prestižních festivalů, jako jsou MFF v Cannes, Berlíně, Benátkách či Tokyu. Po Cannes je karlovarský festival druhým, na kterém bude oficiální kávou právě káva Nespresso.

Více informací získáte na www.nespressovevarech.cz nebo na www.nespresso.com

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Nespresso