ijournal.cz

Neroli & Orchidej – nová vůně i řada kosmetiky L’Occitane

red Zdroj: L’OCCITANE 13.5.2014 Krása a zdraví

Neroli, jeden z nejdražších esenciálních olejů, extrahovaný z květů hořkého pomerančovníku, je esencí harmonie, čistoty a nevinnosti. Francouzská značka přírodní kosmetiky L’Occitane spojila olej neroli z oblasti Středozemního moře s úchvatnou květinou z druhého konce kontinentu – orchidejí z Madagaskaru. Výsledkem je unikátní parfém nabízející vůni plnou čiré ženskosti a něžnosti.

Neroli-a-Orchidee_LOccitane_EauDeToilette_JPGToaletní voda Neroli & Orchidej

75 ml, 1290 Kč

Jedinečná vůně od Karine Dubreuil, tvůrkyně parfémů L’OCCITANE, kombinuje pikantní pomerančový květ s něžnou bílou orchidejí, broskví, fíkovým mlékem a irisem. Sofistikovaný flakon je na hrdle svázán zlatou nití, která představuje unikátní spojení dvou ingrediencí, jež jsou ve světě květin považovány za symboly lásky.


Neroli-a-Orchidee_LOccitane_BodyMilk_JPGZkrášlující krém Neroli & Orchidej

175 ml, 495 Kč

Zcela poprvé vytvořil L’OCCITANE tělový krém, který v La Collection de Grasse zvýrazňuje vůni a udržuje přitom její trvalost. Se svou jemnou, bohatou texturou zanechává krém pokožku hydratovanou a neodolatelně hebkou, a to bez známek nepříjemné mastnoty.Neroli-a-Orchidee_LOccitane_ShowerGel_JPGSprchový gel

Neroli & Orchidej

175 ml, 355 Kč

Naprostou nezbytností pro vaši lázeň je sprchový gel, který svou jemnou vůní zahalí vaše smysly úchvatnou vůní. Vychutnejte si kombinaci pikantního pomeranče s mandarinkou a květinovými tóny orchideje, která vás bude provázet po celý den.

Autentičnost, věrohodnost a respekt při výrobě kosmetiky

L’OCCITANE se při výrobě kosmetiky drží tří stěžejních zásad – autentičnosti, věrohodnosti a respektu. Se svými ekologickými obaly šetří životní prostředí a výrobky testuje pod lékařským dohledem, přičemž se striktně vyhýbá testování na zvířatech. Důležitou roli hraje mimo jiné prokazatelný původ využívaných surovin a raritou je také využití Braillova písma na většině produktů.

Už roku 1980 začal Olivier Baussan poprvé spolupracovat se ženami z africké Burkina Faso, od nichž nakupoval vysoce kvalitní bambucké máslo pro svou kosmetiku. V návaznosti na tuto spolupráci se v průběhu let zrodila nadace L’OCCITANE, která v současnosti podporuje veškeré projekty rozvíjející sociální i ekonomickou samostatnost žen po celém světě. V roce 2009 došlo k důležitému milníku – získání certifikace Fair Trade pro bambucké máslo z Burkiny Faso.

Neroli-a-Orchidee_spolecne-produkty_JPG

Ingredience kvalitní kosmetiky 

Pro L’OCCITANE jsou nejdůležitějším prvkem přírodní ingredience. V nabídce produktů můžete vidět celé řady zakládající se na jednotlivých přísadách, mezi něž patří například bambucké máslo, levandule, andělika, mandle, slaměnka, verbena či růže. Kosmetické výrobky i vůně jsou inspirovány zásadou fytoterapie a aromaterapie a drží se blízko uvolněnému životnímu stylu Středomoří. Jednou z nejzajímavějších kolekcí je patrně La Collection de Grasse, která je pojmenována po proslulém městě parfémů v jižní Francii a snoubí v sobě úchvatné vůně kombinující jedinečné ingredience z nejrůznějších koutů světa. Na tvorbě vůní se přitom podílí ti nejkvalifikovanější parfuméři, mezi něž patří i proslulá Karin Dubreuil.

 

 

 

 

 


 


 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: L’OCCITANE