ijournal.cz

Nenechte si ujít vánoční koncert plný hvězd

red Zdroj: foto: archiv 20.11.2014 Aktuality a pozvánky, Hudba

Zpříjemněte si advent kvalitním kulturním zážitkem. Třetí adventní neděli (14. 12.) se na pražském Žofíně uskuteční Vánoční benefiční koncert Daniely Magálové, na kterém svou tvorbu představí nejen známá zpěvačka, ale také řada zajímavých hostů. Návštěvníci koncertu se tak mohou těšit také na vystoupení slovenského operního pěvce Miroslava Dvorského, houslového virtuóza Jaroslava Svěceného nebo půvabné sopranistky Marty Reichelové. 

Daniela_Magalova_+_Svěcený

Sólisty doprovodí šedesáti tří členný orchestr Českých metropolitních filharmoniků pod dirigentskou taktovkou Pavla Šuráně a dvaceti členný dětský brněnský sbor Kantilena.

V programu zazní především vánoční huba určená nejen pro náročného posluchače. Zájemci se mohou těšit na show s krásným zvukem i světelnými efekty.

Šek ve výši šedesát tisíc poputuje nadaci Prosaz, která se zaměřuje na pomoc zdravotně handicapovaným.  V rámci programu bude vyhlášen nejlepší osobní asistent roku.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v předprodeji v síti TICKETPRO za 399 korun, v ceně vstupného je také CD Daniely Magálové Ozvěny Vánoc.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv