ijournal.cz

Nenechte si ujít Pop-up café Myslbek!

red Zdroj: NG Myslbek 22.5.2015 Volný čas

V centru Prahy v pasáži Myslbek se v letních měsících objeví speciální kavárna inspirovaná současnými světovými trendy – pop-up. Milovníci kávy by tuto výjimečnou příležitost určitě neměli propást. Pop-up café Myslbek se objeví jen na určitou dobu. Co pak? Přesune se jinam? Objeví se na jejím místě něco nového? Nechte se překvapit.

salek CosmaiPop-up café Myslbek bude nabízet kvalitní kávu z prestižní italské pražírny Cosmai. Podávat se bude optimální mix robusty a arabicy. O tom, že bude kvalitní i její příprava, není pochyb, personál  totiž zaškolí mistr republiky baristaFrantišek Roháček, držitel titulu Barista roku 2013. Ti, kdo dávají přednost sladkému, si také přijdou na své a budou moci ochutnat nejrůznějšídruhy dortů a koláčů. Ke snídani či svačině vám Pop-up café Myslbek nabídne čerstvé sendviče. Veškeré pečivo připraví  rodinná pekárna Sweetlife, která si zakládá na čerstvosti potravin, poctivosti při výrobě a zachování originálních receptur.

A proč Pop-up? Jak napovídá český překlad tohoto slova „vynořit, objevit se“, jedná se o něco nového, aktuálního, originálního a dočasného. Tento současný městský fenomén začíná postupně pronikat i do České republiky. Přijďte si do Nákupní galerie Myslbek pro jedinečný zážitek, který se již nemusí opakovat a vychutnejte si kvalitní kávu v Pop-up café Myslbek.

Sweet life bakery

Pop-up café Myslbek

Nákupní galerie Myslbek

Na příkopě 19-21, Ovocný trh 8, Praha 1

www.ngmyslbek.cz 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NG Myslbek