ijournal.cz

Nela Babirádová, Daniela Bauer, Anna Škodová – druhá trojice postupujících finalistkek Miss Léta 2018

red Zdroj: Miss Léta 2018, foto: Karel Juda, Ondřej Čapka 7.7.2018 Společenské akce a události

2. semifinále Aquapark
Z druhého semifinálového kola Miss Léta se v sobotu 30.6.2018 postoupila další trojice vítězek.
Dívky v rámci nabitého programu navštívily Aquapalace Praha už o den dříve, aby se připravily na sobotní program. Kromě partnerů v samotné porotě usedla i loňská 2. VICEMISS LÉTA 2017, Kristýna Malířová. Šťastnými vítězkami tohoto semifinále se staly:

3. místo – Nela Babirádová (19 let, Slavkov u Brna)

2. místo – Daniela Bauer (19 let, Bílina)

1. místo – Anna Škodová (20 let, Ostrov okres Karlovy Vary)

2. kolo

Odpoledne plné ženské krásy, skvělých atrakcí a letní program ve stylu divoké džungle, čekal na návštěvníky nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě. V Aquapalace Praha, které letos slaví jubilejní 10. narozeniny, si návštěvníci dosyta užijí i opalování a koupání ve venkovní části aquaparku, kde si navíc vychutnají drinky servírované přímo ve vodě.

Po vyhlášení na vítězky před aquaparkem čekala cabrio limuzína, která odvezla čerstvé finalistky na afterparty do centra Prahy. Afterparty byla zahájena v luxusní restauraci COMO na Václavském náměstí. Součástí večerního programu byla ochutnávka japonské a italské kuchyně, ochutnávka alkoholických nápojů značky Chopin vodka a vinařství Pavlovín. Dívky mají teď léto před sebou a budou se připravovat na finále, kde se utkají o vítězství v soutěži Miss Léta o mnoho cen včetně ročního pronájmu automobilu Ford od Carent Praha.

V rámci soutěže Miss Léta známe již první polovinu finalistek (tedy 6). Další semifinálová kola proběhnou v termínech: 14.7., 28.7. 2018

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Miss Léta 2018, foto: Karel Juda, Ondřej Čapka