Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Sobota, 17.Srpen 2019
ijournal.cz

Nejkrásnější muž světa brouzdá Prahou. Zašel také do krejčovství Bernhardt

red Zdroj: Muž roku 2018 24.8.2018 Akce

O tom, že finále soutěže Muž roku 2018 v Náchodě je opravdu přede dveřmi svědčí fakt, že na pozvání prezidenta soutěže Davida Novotného přijel do České republiky nejkrásnější muž světa Korejec Seung Hwan Lee. Jeho milou povinností byla, mimo jiné, také návštěva špičkového pražského krejčovství Bernhardt, které pravidelně obléká finalisty české soutěže.

Muž roku Seung Hwan Lee

Možnost stanout tváří v tvář muži, pyšnícího se titulem Mister International 2017, si nenechala ujít zpěvačka Marcela Březinová. „Je to pěkný kluk, trošku něco jiného, než jsme v našich končinách zvyklí, ale má něco do sebe,“ bleskově ohodnotila hezkého muže zpěvačka. „Dění kolem letošního ročníku Muže roku sleduji velice zlehka. On ten největší adrenalin stejně přijde až při finále, pak se ukáže, co v kom vězí. A za prezidentem soutěže Davidem Novotným přijedu do Náchoda vždycky hrozně ráda. Protože to je člověk, který mně před sedmi lety vytáhl ze dna, když se mi oběsil manžel. Tenkrát jsem myslela, že na jeviště už nevstoupím a tehdy David zavelel: „Zazpíváš mi na koncertě, který pořádám“. Muzika a síla diváků mě zase vtáhla do života. Nikdy nepřestanu být Davidovi vděčná,“ usmála se energická zpěvačka.

Seung Hwan Lee, Marcela Březinová, David Novotný, Matyáš Hložek

Mr. International 2017 Seung Hwan Lee si se zájmem prohlédl vystavené obleky v prodejně Bernhard v pražské pasáži Černá růže a dokonce si ozkoušel některé modely. „Do Prahy jsem se těšil, hodně jsem o tomto městě slyšel. Byl jsem také zvědavý na pánskou módu a tady v krejčovství Bernahrdt bych si určitě vybral.“

Manažerku a designérku firmy Bernhardt Ing. Marii Kadlecovou subtilní vítěz soutěže Mister International trošku překvapil. Očekávala vypracovaného svalovce a místo toho přišel štíhlý muž. „Vítěz světové soutěže mě překvapil svojí štíhlou postavou a ani není tak vysoký, jak jsem očekávala. Ale proč ne. My v Berhardtu dovedeme obléknout každou postavu. Jako návrhářku mě okamžitě napadlo, že na jeho vypracovaném těle by se krásně vyjímal nápaditý daily business oblek, potom i smoking, ale úplně jiný než mají naši finalisté, trošku jinak výstřední. Nejlépe z látky italské značky Ariston, která se na tyto smokingy velmi dobře hodí. To by velmi dobře unosil také ve své vlasti, protože tyto látky jsou vlna s příměsí hedvábí, tak v létě chladí a v zimě hřeje. Dají se nosit po celý rok, v každém ročním období a mají vysoký komfort pro nositele,“ pružně zareagovala Marie Kadlecová.

Prezident soutěže Muž roku David Novotný do děje kolem obleků v krejčovství Bernhardt moc nezasahoval. Po několikaleté spolupráci totiž ví, že jsou to profesionálové a je na ně spoleh. Novotného spíš potěšila jiná věc. „Diváky, kteří se 24. srpna do Náchoda na finále Muže roku 2018 nedostanou, potěším. Letošní ročník bude vysílat Východočeská televize V1 a finále bude online vysílané na www.v1tv.cz. Diváci tam uvidí nejen všech dvanáct finalistů letošního ročníku, ale také zde přítomného nejkrásnějšího muže světa,“ sdělil David Novotný.

Seung Hwan Lee, David Novotný

A jak se prezidentovi soutěže zamlouvá jeho korejský host? „Mr. International 2018 Seung Hwan Lee je milý a přátelský. Má velký zájem poznat Českou republiku. Všechno si fotí, domů do Koreje si doveze snad milion fotek,“ smál se David Novotný a dodal, „ale to je dobře, protože Česká republika má co nabídnout. Třeba vítězové Muže roku se na světových soutěžích pravidelně umisťují na předních postech.“  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Muž roku 2018