ijournal.cz

Nejde o dietu, ale o filozofii – Zhubněte jednou pro vždy 2

red Zdroj: www.antonialifestyle28.com 3.3.2016 Knihy
Už vás nebaví dokola zkoušet nové a nové diety? Utrácet peníze za „zaručené“ způsoby hubnutí? Trápit se hlady či požíváním jídel, které vám nechutnají? A proč taky? Abyste za čas zjistili, že stejně nemají efekt? Nebo že ten efekt je jen velmi omezený a dočasný? Zhubnout totiž neznamená trpět. Zhubnout neznamená držet své tělo na dietě proti jeho vůli. Zhubnout znamená změnit své myšlenkové pochody a s těmi musíte začít ze všeho nejdřív.

Zhubnete2-spoluV knize Zhubněte jednou pro vždy 2 od autorky Antónie Mačingové najdete skvěle vysvětlený princip přechodu od běžného stravování ke stravování, které je správné a prospěšné.
Nejde o dietu. Jde o filozofii. Nový způsob stravování. Najdete tu mnoho receptů pro lidi, kteří nekonzumují maso, a rovněž i ukázku netradičního vánočního menu. 
Na příběhu Simony, žačky Antónie Antónia_Mačingová_s_novou_knihouMačingové, uvidíte výsledky tohoto způsobu stravování v praxi. Budete svědky proměny jejího těla a také toho, jak se změnila v kreativní mladou ženu tím, že se zbavila zděděných i získaných návyků. Pochopila totiž, že jedinou překážkou, jež nám brání být spokojenými a šťastnými lidmi, jsme my sami. Jo-jo efekt se neprojeví, pokud se nevrátíte k původním stravovacím a myšlenkovým návykům. 


V únoru byla slavnostně pokřtěna nová kniha autorky Antónie Mačingové Zhubněte jednou pro vždy 2 za účasti známých osobností. Kmotry knihy byla herečka Mahulena Bočanová, módní výtvarnice Zuzana Straková, které obě touto metodou prošly a doporučují ji. Dalším z kmotrů byl moderátor a hudebník Dalibor Gondík, který se zhostil i úvodního slova. Křest knihy se konal ve Štěpánské ulici v Praze v Bistru Deli&Bakery, kde podle metody stravování paní Mačingové vaří. 

Křest_zleva_Gondík,Straková,Mačingová,Bočanová,Ježková

Nová kniha Zhubněte jednou pro vždy 2 od autorky Antónie Mačingové je v prodeji!

ZAJÍMAVOSTI:
Tuto medotu vyzkoušeli známe osobnosti jako je Simona Krainová, Mahulena Bočanová a další.
Recepty jsou jednoduché a můžete podle nich vařit každý den.
Podle receptů vaří v Bistru Deli&Bakery.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.antonialifestyle28.com