ijournal.cz

Nechte se okouzlit novou vůní VICTORIA’S SECRET BARE ROSE

red Zdroj: Victoria´s Secret 14.10.2023 Krása a zdraví

Victoria´s Secret představuje novou svěží a květinovou vůni s názvem Bare Rose, která je originální směsí pižma se svěžím květinovým nádechem a hřejivou dřevitou složkou.

nová vůně
RODINA VŮNÍ:
Hřejivé květinové

NÓTY:
Slupka hrušky • Růže stolistá • Čisté dřeviny

PŘÍBĚH:

Opravdová, autentická, osobitá.

Tato svěží, květinová vůně má jednu tajnou ingredienci: Vás!

Vůně Bare Rose Eau De Parfum zahaluje svůj základ květinovým hávem. Originální směs pižma se prolne s chemickou stopou vašeho těla pro jedinečný olfaktorický dojem. Texturovaná vůně se otevírá křupavou svěžestí hruškové slupky. V srdci vůně rozvíjí jemná růže stolistá působivou, sametovou stopu, která je živoucí a zároveň i hravá. Prolíná se s nečekanou směsicí surového dřeva a je zakončena krémovitou hřejivostí cedru a exkluzivní esence Dreamwood®, kterou vyrábí laboratoř Firmenich a je inspirována ikonickým santalovým dřevem z Mysore (Dreamwood® je registrovanou značkou společnosti Firmenich S.A).

Tato vůně se stane vaší součástí.

 Victoria´s Secret

 

KOMENTÁŘ PARFUMÉRA

„Chtěli jsme, aby se tato vůně stala rozšířením specifické olfaktorické stopy každého z nás. Je jako druhá kůže s texturou růže. Je skutečně půvabná.“ — Frank Voelkl, hlavní parfumér.

 

INGREDIENCE ZBLÍZKA

Hrušková slupka: Orosená slupka tohoto plodu přináší svěží a jiskrnou vůni.

Růže stolistá: Je jemná a působivá zároveň. Pěstuje se na jihu Francie a patří mezi jednu z nejvíce oceňovaných variet růže.

Surové dřevo: Moderní směs cedru a esence Dreamwood® propůjčuje vůni jedinečnou hřejivost.

 

NOVÁ KOLEKCE BARE ROSE ZAHRNUJE:

PARFÉMOVÁ VODA, 2 600 Kč/100 ml, 1 950 Kč/50 ml  - květinová parfémová voda

PARFÉMOVÁ VODA V KULIČCE, 640 Kč/7 ml – nejkoncentrovanější a nejčistší verze vůně ve formě kuličkového parfému, který je jako stvořený na cesty a díky praktickému balení jej můžete mít vždy po ruce.

PARFÉMOVÁ MLHA, 800 Kč/250 ml  – vůně v jemnější podobě ve formě mlhy. Vznášejte se v oblacích lehké mlhy s osvěžujícím nádechem vůně. Mlha je k dispozici i v miniverzi o objemu 75 ml za 480 Kč.

PARFÉMOVÉ MLÉKO, 800 Kč/250 ml  – rychle se vstřebávající a vyživující hedvábně jemné tělové mléko dodává pokožce dokonalou vůni. Pro dlouhotrvající zážitek z vůně mléko zkombinujte s odpovídající parfémovou vodou nebo jemnou parfémovou mlhou.

EXFOLIAČNÍ TĚLOVÝ PEELING, 800 Kč/250 ml  – osvěžující složení tohoto tělového peelingu s cukrem a bambuckým máslem šetrně čistí pleť a odhaluje tak její přirozený půvab. Svěží a květinová vůně Bare Rose kombinuje živé okvětní lístky a hřejivé dřeviny s patentovanou směsí vůní, která odhaluje vaši jedinečnost.

 

Nové vůně a beauty produkty z kolekce Bare Rose jsou v prodeji od 10. října 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz

Novinky od značky Victoria´s Secret sledujte na instagramovém profilu @victoriassecretczech

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Victoria´s Secret