ijournal.cz

Neboj se říct! Osobnosti a influenceři pomohou mladým lidem v nouzi

red Zdroj: www.nebojserict.cz, foto: Jaroslav Hauer 26.6.2019 Významné osobnosti, veřejné projekty
Stále vzrůstající počet útěků dětí z domu, zvyšující se počet sebevražd mladých lidí, šikana i dehonestující chování spolužáků ve škole. To je v České republice smutná realita. „Může za to“ obvykle odlišnost, špatný prospěch ve škole, či vzájemná nekomunikace dětí a rodičů, drogy a další. Co s tím? Pouze se dívat, nebo něco aktivně dělat, snažit se o změnu? My jsme pro druhou možnost. Proto vznikl projekt Neboj se říct, který byl představen v krásných prostorách prvorepublikové vily Miloše Havla na Barrandově. 

song_influenceri

Celý měsíc jste mohli vidět v různých komunikačních kanálech a mediálních platformách červeno-žlutou grafiku, později i s hashtagem #NBJSRCT. Spojila se celá řada známých tváří, aby vznikl jedinečný videoklip se vzkazy. Ten najdete na youtubovém kanále Neboj Se Říct.

Původní píseň nahráli mladí zpěváci a tento klip má během pouhého týdne více než 100 tisíc views. Začínají se komunikovat témata, která jsou v době před vysvědčením více než aktuální. „Je to skvělá věc. Sám jsem si prošel spoustou stresových situací, takže dobře vím, že pomoc je někdy potřeba,“ měl jasno moderátor oficiálního představení projektu, YouTuber a influencer Martin Carev. Song, který nazpívali Tom Sean, Mína, Eso a Dominika Myslivcová je jedním z největších hitů na YouTube posledních dní. V YouTube trendech je v TOP 10, navíc vede prestižní Kissparádu.

Amálka_předání_dárku

„Budeme rádi, pokud se zapojí co nejvíce lidí. Sdílením, vzděláváním ostatních ve svém okolí, komunikací. A kdo ví, třeba společně změníme svět na lepší místo k žití! My se o to snažíme,“ vysvětloval producent Honza Gajdoš. S projektem se ztotožňují například Sabina Laurinová, Martin Dejdar, Ilona Csáková, Rytmus a Jasmina Alagič, Eliška Bučková, Kate Matl či Dominika Myslivcová. Svůj vzkaz poslala také Týnuš Třešničková, která již vypadá po své nehodě mnohem lépe a celá řada dalších osobností. „Každý měl někdy problémy. A když je poblíž někdo, kdo mu s nimi pomůže, je to prostě super. Tenhle projekt je za mě naprosto výjimečný a měl by ho podpořit naprosto každý,“ tvrdil moderátor Petr Vojnar. Bavit se s dětmi o nejen tom, co je baví a těší, ale i o tom, co je trápí. To vidí jako zásadní herečka Sabina Laurinová. Stejně jako další známé tváře poslala mladým lidem vzkaz

Zapojíte se i vy do projektu, nebo budete sedět se založenýma rukama? Volba je jen na vás.

Pavelkova_Matl
 Myslivcová_Carev_Mína

Song Neboj se říct najdete zde:
https://www.youtube.com/watch?v=g4kZxcGdm-o 

Vzkaz známých osobností mladým lidem:
https://www.youtube.com/watch?v=HrctrpH21Qo


Hudební osobnosti, které se podílely na výrobě a propagaci videoklipu 

Mína – zpěvačka a influencerka, má cca 250 000 aktivních odběratelů na Instagramu. 

Tom Sean – zpěvák, herec a influencer, má přes 53 000 aktivních odběratelů na Instagramu. 

Eso – mladý slovenský rapper, má 8 000 aktivních odběratelů na Instagramu. 

Dominika Myslivcová – influencerka, zpěvačka, herečka, má přes 223 000 aktivních odběratelů na Instagramu a také český rekord ve shlédnutí písničky na YouTube (přes 80 000 000)

 

Osobnosti, které se zapojily do projektu

Herečka a zpěvačka Sabina Laurinová 

Slovenský raper Rytmus a jeho novomanželka moderátorka Jasmina Alagič 

Zpěvačka Ilona Csáková Bendig_Jan

Zpěvák Marian Vojtko 

Zpěvák Jan Bendig 

MISS ČR a moderátorka Lucie Váchová 

MISS ČR a influencerka Eliška Bučková 

Miss Earth Kristýna Kubíčková 

YouTuber Martin Carev 

Moderátor a zpěvák Petr Vojnar Genny_Ciatti

Kadeřník Tomáš Arsov

Profesorka zpěvu a zpěvačka Linda Finková 

Zpěvačka Genny Ciatti 

Zpěvačka Kate Matl 

Česká naděje pro F1 Roman Staněk  

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.nebojserict.cz, foto: Jaroslav Hauer