ijournal.cz

NÁŠ TIP: Jak na ekzém

red Zdroj: CutisHelp 27.8.2016 Soutěže

Stále více lidí se potýká s atopickým ekzémem a dráždivých vlivů je spousta. Mimo jiné i různé výkyvy počasí, především pak přechody z teplejšího do chladnějšího období roku, jsou kritickým obdobím.

Během této doby se zvyšuje i množství alergenů v ovzduší. Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému.

UNI-LOGO

Nevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže totiž narušit nejen osobní, ale i společenský život člověka. Ekzém je zkrátka vidět, ekzém omezuje a trápí!

Účinnými pomocníky zde mohou být přípravky s obsahem patentově chráněného konopného oleje, extrahovaného speciální nechemickou cestou, s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi.

Jedná se o CutisHelp EKZÉM konopná mast noční a CutisHelp EKZÉM konopný krém denní. Oba přípravky pomáhají zlepšovat celkový stav a vzhled kůže a posilují její odolnost vůči provokujícím vlivům. Mají hypoalergenní složení a nadstandardně dobře je snáší i velmi citlivá pokožka.

ekzem-krem-denni-100ml ekzem-mast-nocni-100ml


Výborně zvláčňují, ulevují od nepříjemného napětí pokožky a napomáhají k rychlému zhojení bolestivých prasklin. Dodávají kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí a podporují lepší hydrataci pokožky a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry

Značka CutisHelp je doporučovaná odbornými lékaři a její přípravky.


Soutěžní otázka: Jaký třetí produkt patří do řady EKZÉM?

a) koupel Balnea
b) krém Cannabiox
c) šampon L-E

Správné odpovědi zasílejte do 5
. 9. 2016 na redakce@ijournal.cz s označením v předmětu Soutěž –  Ekzém a vyhrajte balíček těchto produktů. Kromě odpovědi uveďte také adresu, na kterou budeme výhru zasílat. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp