ijournal.cz

Nápoje CAPRI-SUN

red Zdroj: Vitar 6.9.2019 Gastronomie

Oblíbená pitíčka v praktickém sáčku nabízejí osvěžení a zábavu dětem i dospělým. Přibalte je do batohu na výlet, piknikové tašky nebo si je dejte doma kdykoli během dne. Vychlazené jsou tím nejlepším osvěžením nejen v teplých dnech!

Capri-Sun neobsahuje chemické konzervanty, syntetická barviva ani umělá aromata. Ovocná složka přispívá k vynikající chuti a originální obal je opatřený termo fólií, díky které si nápoj udrží déle svou teplotu.

CAPRI-SUN je skvělý parťák na cesty, kolo, výlety, běh, do školy či do práce.

 

CAPRI-SUN

KLASIKA S BRČKEM

Tradiční sáček s brčkem o objemu 0,2 litru se vám vejde kamkoli, třeba i do kapsy. Termo obal je pevný, proto se nemusíte bát nečekané nehody při jeho protržení, navíc udrží nápoj déle chladný. Ovocné nápoje Capri-Sun nejen osvěží a zaženou žízeň, ale oceníte i jejich složení bez umělých sladidel, barviv a konzervantů. Vyberte si z 5 ovocných příchutí, od pomerančové a multivitaminové klasiky po hravé mixy ovoce Mystic Dragon, Safari Fruits a Fun Alarm.

Obsah: 0,2 l

Cena: 9,90 Kč

 orange Safari Fruitsmultivitamin Mystic DragonFun Alarm

                             

CAPRI-SUN

PITÍČKA PRO „VELKÉ HOLKY“

Máte chuť na ovocný nápoj, ale nechce se vám kupovat litrové balení džusu a na pitíčka s brčkem jste už „velké“? Pak sáhněte po ovocném nápoji Capri-Sun se šroubovacím uzávěrem o objemu 0,33 litru. Díky němu si můžete osvěžení užívat, kdykoli na něj dostanete chuť, a pak ho zase zavřít a pokračovat v práci. Ovocné nápoje Capri-Sun nejen osvěží a zaženou žízeň, ale oceníte i jejich složení. Neobsahují umělá sladidla, barviva ani konzervanty. Vybírat můžete ze 3 příchutí – multivitamin, mango a maracuja, višeň a granátové jablko.

Obsah: 0,33 l

Cena: 21,90 Kč

 mango a maracuja multivitamin višeň a granátové jablko

 

Osvěžující ovocné nápoje Capri-Sun koupíte v obchodech, drogeriích a lékárnách nebo na e-shopu s doplňky stravy od VITARu www.nasevitaminy.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Vitar