ijournal.cz

Naplno prožít. Kvalitně zvěčnit. Navždy uchovat! Užijte si jaro s produktovými novinkami od společnosti Canon

red Zdroj: Canon 22.3.2018 Hi-tech a bydlení

EOS 4000D
Ať už pletete pomlázku, malujete kraslice nebo pečete beránka, velikonoční veselí se dá prožít na desítky dalších způsobů. Byla by ale škoda tyto chvíle kvalitně nezaznamenat nebo se s nimi nepodělit s blízkými. Vykouzlete o svátcích jara báječné fotografie. Pěkných vzpomínek totiž není nikdy dost.

Canon EOS M50.

Jednoduché ovládání a skvělé fotky a videa: Canon EOS M50

Často si říkáte, že okamžik jako je tento byste si chtěli zapamatovat na celý život? Pak právě pro vás by mohla být ideálním pomocníkem novinka Canon EOS M50. S tímhle foťákem pořídíte skvělé fotky, na které už jen mobil nestačí. Na EOS M50 můžete totiž vybírat z téměř nekonečné řady objektivů řady EOS. S touto bezzrcadlovkou ale snadno vytvoříte i jedinečná videa, která budou v rozlišení 4K. Fotky i filmové záběry navíc můžete obratem sdílet prostřednictvím Wi-Fi a technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie, takže váš foťák může být pořád propojený s tabletem nebo telefonem.

Složitější foťáky vás děsí? Zde jsou obavy zbytečné. Ovládání je totiž naprosto jednoduché díky dotykovému displeji s úhlopříčkou 7,5 centimetru. Kdo je zvyklý používat chytrý telefon, nebude s foťákem Canon EOS M50 nad ničím tápat. Ve výsledku navíc dostane mnohem lepší fotografie a videa, která budou jedinečná i díky možnosti využívat výklopný a otáčecí displej. Výsledek vaší zábavy pak už jen stačí nechat automaticky ukládat do cloudové služby Canon Irista, kde můžete bezplatně archivovat až 15 GB dat.

Cena těla od 15 190 Kč

Více o Canon EOS M50 na https://www.canon.cz/cameras/eos-m50/

 Canon EOS M50

     
Digitální zrcadlovka Canon EOS 4000D pro začínající fotografy

Vaši přátelé mají zrcadlovku, ale když jste ji vzali do ruky, měli jste pocit, že jste na ni krátcí? S novinkou Canon EOS 4000D můžete veškerou nejistotu hodit za hlavu. Tato digitální zrcadlovka je totiž vhodná právě pro začátečníky, kteří to s fotografováním a natáčením videí myslí vážně. První kroky fotografům usnadní vestavěný průvodce funkcemi a nastaveními. Užitečná je i bezplatná aplikace Canon Photo Companion, která poskytuje řadu tipů a rad, jak z nové zrcadlovky vytěžit naprosté maximum. Vedle základních automatických režimů a řady kreativních filtrů lze navíc využívat i šest speciálních nastavení snímku a dát tak volný průchod tvůrčím nápadům. Jejich realizaci usnadní i možnost vybírat mezi více než 80 vyměnitelnými objektivy. Noví fotografové určitě ocení i snadnou možnost sdílení svých zážitků na sociálních sítích.

Cena těla od 9 090 Kč

Více o Canon EOS 4000D na https://www.canon.cz/cameras/eos-4000d/

Canon EOS 4000D. Canon EOS 4000D

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Canon