ijournal.cz

Nabitý podzim na stanicích TV Nova!

red Zdroj: TV Nova 6.8.2017 TV
K novým projektům na Nově patří dokumentární reality pořad Malé lásky, který sleduje dění na gynekologicko-porodnické klinice a intimní okamžiky nastávajících rodičů a jejich miminek. Na obrazovky se vrátí úspěšné formáty – pokračování fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, druhé série kriminálních seriálů Policie Modrava a Specialisté i premiérové díly populárních seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Ulice

Každý všední den se diváci TV Nova mohou těšit na nové díly svých oblíbených seriálů, zpravodajských i nezpravodajských pořadů.

program
 
PONDĚLNÍ VEČERY na TV Nova budou patřit milovníkům napětí a nabídnou druhou sérii kriminálního seriálu Specialisté s novými příběhy z exteriérů Prahy a ještě atraktivnějším zpracováním. O spravedlnost se společně s hlavním vyšetřovatelem Davidem Prachařem postarají Jakub Štáfek, Zuzana Kajnarová a nově herec Jan Zadražil.
Nové díly Specialistů sledujte od 21. 8. 2017

Malé láskyÚTERKY a ČTVRTKY 
zůstávají seriálovými dny a divákům přinesou jejich oblíbené pořady, na které jsou zvyklí. Těšit se samozřejmě mohou na pokračování již 13. sezóny Ordinace v růžové zahradě 2 i na pravidelné publicistické pořady Víkend nebo Prásk!.
Nové díly Ordinace sledujte od 22. 8. 2017

STŘEDY
představí příběhy z reálného života. Vedle stálice, reality show Výměna manželek, se na obrazovkách TV Nova ve středeční večery objeví nový dokumentární reality pořad Malé lásky. Díky němu diváci zblízka pohlédnou na intimní okamžiky nastávajících rodičů a poznají jedinečné příběhy porodních asistentek i lékařů.
Nové díly Výměny manželek sledujte od 23. 8. 2017, stejně jako Malé lásky.


PÁTKY
přinesou pohodu u českých filmů, jakými jsou premiéry Jak se zbavit nevěsty a Ostravak Ostravski, série Kameňák a Babovřesky, ale také populární filmy Probudím se včera, 10 pravidel jak sbalit holku, Slavnosti sněženek a další.

V SOBOTU přes den pokračují oblíbené publicistické pořady Koření a Volete Novu. Diváky na podzim čeká také již čtvrté pokračování úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas, ve které vystoupí zbrusu nové tváře!
Začíná od 2. 9. 2017!
Policie Modrava

V NEDĚLNÍM prime time nabídne TV Nova na obrazovkách exkluzivní obsah. Mezi něj patří pokračování úspěšné kriminálky Policie Modrava, jejíž první série se v roce 2015 stala nejúspěšnějším českým kriminálním seriálem, když každý týden k televizním obrazovkám přilákala v průměru více než 2 miliony diváků (v CS 15-54).

Novou řadu a tedy nové díly Police Modrava sledujte od 27. 8. 2017! Po Policii Modrava následují Střepiny.

Seriál Ulice vstupuje do své 13. sezóny a přinese nové zápletky i nové tváře.
Sledujte nové díly Ulice od 21. 8. 2017!

Pokračovat bude také soutěžní show Co na to Češi, Televizní noviny jako vždy přinesou aktuální zpravodajství z domova i ze světa, a každé všední ráno zpříjemní Snídaně s Novou.

Skupina Nova připravuje v současné době celou řadu dalších projektů. Jsou mezi nimi český detektivní seriál z právního prostředí Dáma a Král s Miroslavem Donutilem, Matějem Hádkem a Terezou Hofovou, dokumentární drama Příběhy českých zločinů s rekonstrukcemi skutečných případů, kterými provede Janek Kroupa, nebo reality show Mise nový domov. Ta dá šanci na nový začátek lidem, kteří se ocitli na samém dně. Tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim totiž ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou mít možnost sbírat síly do života.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: TV Nova