ijournal.cz

Na zimní problémy s pletí platí přírodní konopná kosmetika

red Zdroj: CutisHelp 29.1.2016 Soutěže
Zima klade na naši pokožku velké nároky, především mráz ji velmi vysušuje. Pomoci mohou speciální hypoalergenní přípravky od značky CutisHelp, které obsahují patentově chráněný olej extrahovaný speciální nechemickou metodou ze semen technického konopí.

OLYMPUS DIGITAL CAMERACutisHelp SENSI-BASE konopná micelární pleťová voda a konopný pleťový krém jsou určeny pro péči o jemnou pokožku obličeje. Micelární voda pleť dokonale a šetrně odlíčí, vyčistí a vyživí. Lze ji použít i pro citlivou oblast očí. Pleťový krém pak dodává buňkám potřebnou výživu v ideální koncentraci, obnovuje přirozenou rovnováhu pleti a zlepšuje její celkový stav i vzhled.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
CutisHelp zdravotní kosmetika je používaná a doporučovaná odbornými lékaři a najdete ji výhradně v síti lékáren. Jsou prvními produkty na trhu, které přinášejí ochrannou, zklidňující a zkrášlující péči i pacientům s ekzémy a lupénkou.

 

Vyhrajte balíček těchto dvou produktů značky CutisHelp, micerální vodu a krém CutisHelp SENSI-BASE.

Soutěžní otázka: Micerální vodu můžete použít na pleť

a) suchou a alergickou

b) pouze na zdravou pokožku

c) výhradně jen po opalování

 

Pošlete správnou odpověď do 7. února 2016 půlnoci a vyhrajte. Do předmětu uveďte Soutěž: Sensi-Base.

 

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: CutisHelp