ijournal.cz

Na trhu nenajdete obdobné nakladatelství, jakým je BOHEMICA BOOKS

red Zdroj: foto: Josefína Šlechtová 20.3.2023 Významné osobnosti, veřejné projekty

Nakladatelství BOHEMICA BOOKS je společenství lidí, pro které je vydávání knih tím nejlepším způsobem seberealizace a tvoření v záměru, který je v souladu s lidskými principy vzájemných vztahů. V jeho čele stojí svorně již několik let Karel Svoboda a Roman Stříbrný.

Zleva Nakladatel Karel Svododa, Tereza Vinklerová, profesor Rak

V nabídce BOHEMICA BOOKS objevíte beletristické i dětské tituly, audio knihy, CD, DVD, motivační karty, ale především knihy o osobním rozvoji. Řada z nich je určena pro specificky založené čtenáře, ale mohou obohatit každého, kdo prahne po poznání podstaty života a zdravého fungování těla. Nabídka je skutečně výjimečná, a tak se můžete zahloubat do knih jako je Objev svou inteligenci těla, ve které trenér vědomí a transformace Karl Grunick ukazuje, že tato síla není neuchopitelná ani mystická. Představuje nám především cestu, jak můžeme být více sami sebou, jak lépe ocenit příbytek své duše. Upozorňuje také na to, že si málo uvědomujeme, že své tělo máme vždy a všude s sebou, které vždy cítí, co je pro nás dobré, jen rozum nám to občas hatí díky své ambici být primárně úspěšným.

Objev svou Inteligenci_titulkaThomas_verny_mysl_celeho_telaDalším zajímavým titulem je Bílá kniha, která přináší učení o naprosté svobodě a božskosti lidstva. Mezi poutavé tituly patří také knihy Dr. D. Hawkinse, který čtenářům přibližuje, jakým způsobem se na různých stupních vědomí chová lidské ego, ale i jak se projevují jeho přirozená omezení. Knihy jsou analyzovaným souhrnem poznatků, stejně tak praktickou příručkou.

Dr. Thomas Verny a , dula Karolína TehraniNakladatelství BOHEMICA BOOKS představilo také svůj nejnovější titul Mysl celého těla, která představuje nové vědecké výzkumy, které potvrzují, že mysl je spojena s každou částí našeho těla, nejen s mozkem. Kniha je o vlastních zkušenostech a srozumitelnou formou nás seznámí s fascinující syntézou nejnovějších lékařských výzkumů z oblasti fyziologie, epigenetiky a kvantové fyziky. Přináší důkazy o tom, že nejen nervové, ale i tělní buňky uchovávají paměť, dodávají informace při genetickém kódování a přizpůsobují se změnám v životním prostředí. Buněčná paměť není pouhou abstrakcí, nýbrž řádně vědecky doloženým faktem, jenž může brzy proměnit celé naše chápání paměti. Autorem této významné publikace je mezinárodně uznávaný kanadský psychiatr Dr. Thomas R. Verny, který se osobně zúčastnil v doprovodu své ženy Sandry setkání přátel knih a nakladatelství BOHEMICA BOOKS, které se konalo v CAFE ART OF ALCHEMY, v kavárně s jedinečnou atmosférou.

Markéta Muzikářová s Maxíkem, Karel Svoboda, Štěpánka Duchková a Dr. Thomas Verny

Pozvání také přijali rozhlasová a televizní moderátorka Štěpánka Duchková, herečka Kristýna Janáčková, oblíbená česká houslistka Markéta Muzikářová, atomový fyzik Jan Rak, dula a lektorka Karolína Tehrani, lektorka inteligentního pohybu a organizátorka mezinárodního kongresu Mysl Těla Tereza Winklerová, spoluzakladatelka aktivace potencialu Lenka Melicharová a dokumentarista Petr Horký.


Na trhu nenajdete obdobného nakladatele s vlastním e-shopem, jakým je BOHEMICA BOOKS.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Josefína Šlechtová